Knygos pigiau

13 valandų

Amerikiečių profesoriaus Mitchell Zuckoff knygoje „13 valandų. Islamo teroristų ataka Bengazyje“ papasakota stulbinanti, akis atverianti, o svarbiausia – tikra istorija, kuri nutiko teroristams užpuolus Jungtinių Amerikos Valstijų diplomatinę atstovybę Libijoje.

Rugsėjo 11-osios data jau yra įsirėžusi į pasaulio istoriją dėl tragiškiausio visų laikų teroro akto. Simboliška, bet lygiai po vienuolikos metų, 2012-ųjų rugsėjo 11-ąją ir vėl buvo pasikėsinta į Jungtinių Amerikos Valstijų žmones. Šią naktį Bengazyje teroristai surengė išpuolį prieš JAV diplomatinę atstovybę.

Šešių JAV saugumo operatorių komanda narsiai kovojo prieš didelę grupę užpuolikų ir stengėsi apsaugoti atstovybėje dislokuotus amerikiečius. Didvyriškos gynybos pastangos peržengė pareigos jausmą, vyrai darė viską, kad išvengtų didelio masto tragedijos. „13 valandų. Islamo teroristų ataka Bengazyje“ – asmeninis herojų pasakojimas, apie tai, kas nutiko per paslaptimis apgaubtą išpuolį.

„The New York Times“ bestselerių autoriaus Mitchell Zuckoff knyga kviečia skaitytojus į veiksmo kupiną istoriją apie herojus, kurie atidavė savo gyvybę dėl vienas kito, savo tautiečių ir tėvynės. Autorius trumpai primena Libijos istoriją ir pagrindinius konfliktus, o tada įmeta skaitytojus į mūšį dėl gyvybės. Mitchell Zuckoff seka kiekvieną kovotojų judesį bei veiksmą, taip leisdamas geriau suprasti kas įvyko tą lemtingą naktį. Mūšio scenos itin įtemptos ir aštrios.

„13 valandų. Islamo teroristų ataka Bengazyje“ – realiais faktais parengta žurnalisto knyga, kuri patiks ne tik tiems, kurie domisi istorija, bet ir trilerių bei veiksmo istorijų gerbėjams.

Mitchell Zuckoff gimė 1962-ais metais. Jis yra žurnalistikos profesorius Bostono universitete, JAV. Autorius parašė septynias istorines, žurnalistiniais tyrimais paremtas knygas, kurios itin palankiai vertinamos skaitytojų. „13 valandų. Islamo teroristų ataka Bengazyje“ iš karto tapo „The New York Times“ bestseleriu. 2016-tais metais pasirodė šia knyga paremtas filmas „13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi“.
Už tiriamosios žurnalistikos darbus publikuotus leidinyje „The Boston Globe“ Mitchell Zuckoff buvo tapęs Pulicerio premijos finalininku, taip pat jis apdovanotas kitomis svarbiomis žurnalistų premijomis. Šiuo metu autorius nuolat rašo straipsnius į „The New Yorker“, „Fortune“ ir kitus nacionalinius bei regioninius leidinius.

ISBN: 9789955267430
Išleidimo metai: 2020
Puslapiai: 328
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 14.20 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt