Knygos pigiau

Apie meilę ir kitus demonus

Gabriel Garcia Marquez (1927 – 2014), pilnas vardas Gabriel Jose Garcia Marquez – žinomas visame pasaulyje rašytojas iš Kolumbijos, žurnalistas bei leidėjas, magiškojo realizmo pradininkas, Nobelio premijos laureatas. Parašė tokius kūrinius kaip "Šimtas metų vienatvės", "Apie meilę ir kitus demonus", "Patriarcho ruduo".
1946 m. rašytojas pakluso tėvų norui ir įstojo į Bogotos nacionalinį universitetą studijuoti teisės. Jau po metų pradėjo rašyti apsakymus į to pačio miesto laikraštį pavadinimu "El Espectador", taip iškeisdamas teisę į žurnalistiką. Būtent šiame laikraštyje, kiek vėliau, rašytojas sukėlė tikrą skandalą parašydamas apie kontrabandos gabenimą Kolumbijos karo laivais. Laikraštis buvo uždarytas, o Marquez išsiųstas į Europą kaip reporteris.
Po dviejų metų persikėlęs į Meksiką pradėjo rašyti ir knygas. Tuo metu rašytojo šeimą vargino nepriteklius, jo žmona pardavinėjo savo brangenybes, kad galėtų vyrui nupirkti rašomojo popieriaus. Viskas apsivertė, kai pasirodė jo žymiausias romanas "Šimtas metų vienatvės". Romano buvo parduota 30 mln. egzempliorių. Visame pasaulyje šis kūrinys atnešė kai ką naujo ir neįtikėtino: magiškojo realizmo pradžią.

ISBN: 9789986160632
Išleidimo metai: 1997
Puslapiai: 144
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 6.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt