Knygos pigiau

Aplink mane – vien tik idiotai (blizgiu viršeliu)

Prisipažinkite: ne vieną kartą sau (ar visiems aplink) visai rimtai esate pareiškę: aplink mane – vien tik idiotai! Su kai kuriais žmonėmis bendrauti taip sudėtinga, kad norisi juos „apdovanoti“ ne pačiais gražiausiais epitetais. Prakeiktas plepys! Biurokratinė žiurkė! Neišauklėtas šunsnukis! Užknisantis besmegenis! Tiesiog idiotas! Ir iš tiesų, kodėl vieni žmonės tylūs, o kiti niekaip negali užsičiaupti? Kodėl kai kurie visada sako tiesą, o kiti – ne? Kodėl vieni kolegos visada ateina sutartu laiku, o kiti nuolat vėluoja? Kodėl vieni žmonės mums patinka labiau nei kiti?
Aplink kiekvieną iš mūsų pilna idiotų – beviltiškų žmonių, kurių tiesiog neįmanoma suprasti – nesvarbu, ką bedarytume ar ką bekalbėtume. Tačiau dažnai šie vadinamieji „idiotai“ yra tiesiog žmonės, kurie mąsto ir bendrauja kitaip nei mes. „Aplink mane – vien tik idiotai“ padeda orientuotis tarpasmeninio bendravimo minų lauke, pasitelkiant keturis modelius:
RAUDONIEJI: Drąsūs ir veržlūs, Raudonieji gimę būti lyderiais, turinčiais ambicingus tikslus.
GELTONIEJI: Tikros nenutylančios papūgos, Geltonieji kūrybingi ir optimistiški.
ŽALIEJI: Patys nesavanaudiškiausi iš visų tipų, Žalieji atsipalaidavę, draugiški ir ištikimi.
MĖLYNIEJI: Racionaliai mąsto, Mėlynieji analitiški ir orientuoti į detales.
Patarimai, kaip bendradarbiauti su kiekviena spalva – kaip komentuoti ir atsakyti, kaip parašyti efektyvų elektroninį laišką – ši paprasta sistema pakeis jūsų bendravimą su visais aplinkui.
Žmonių elgsenos tyrinėtojas Thomas Eriksonas sufleruoja: geriausias būdas suprasti žmones – sužinoti, kas pats esi, ir išmokti atpažinti kitus bei jų elgseną. Padedančios tai padaryti psichologo konsultacijos yra beprotiškai brangios ir retai veiksmingos, bet knyga „Aplink mane – vien tik idiotai“ siūlo atsakymus, kurie jau sudomino milijonus pasaulio skaitytojų (ir sulaukė tęsinio „Aplink mane – vien tik psichopatai“ ir MANO BOSAS – IDIOTAS + MANO DARBUOTOJAI – IDIOTAI).
Labai konkreti ir šmaikšti, ji atskleidžia paprastą, bet veiksmingą bene plačiausiai pasaulyje naudojamą metodą žmonių bendravimo skirtumams nusakyti. Sužinokite, kokiam tipui – raudonajam, geltonajam, žaliajam ar mėlynajam – priklausote Jūs ir žmonės, su kuriais bendraujate. Įsitikinsite: knygoje aprašyti bendravimo metodai veikia su visais žmonėmis ir kiekvieną kartą, kai tenka su jais komunikuoti!
Knyga „Aplink mane – vien tik idiotai“ parašyta su humoru, tačiau labai praktiškai. Metodai, aprašyti šioje knygoje, veikia su kiekvienu žmogumi, kurį sutiksite. Kai kurios iš svarbiausių temų:
Kaip atpažinti raudoną, geltoną, žalią ar mėlyną asmenį?
Kokie yra kiekvienos spalvos privalumai ir silpnybės?
Kūno kalba – ar tie patys ženklai visada reiškią tą patį?
Kaip elgtis su žmogumi, kuris visiškai nepanašus į mane?
Kaip susirašinėti su skirtingų spalvų žmonėmis?
Koks yra atsakomasis ryšys, bendraujant su kiekviena spalva?
Knyga suteiks įžvalgų, kurias panaudosite kasdienybėje. Suprasite, kodėl vieno kolegos stalas yra labiau sujauktas nei kito. Kodėl Jūsų bosas niekada nesiklauso Jūsų idėjų, arba ką Jūsų tylioji kolegė iš tiesų mano apie Jūsų naują megztinį. Galop, greitai suprasite, kodėl premjeras yra toks, koks yra, ir kaip elgtis su mergina pašte, kai ji sako, kad siuntinio Jums iš tiesų nėra.
Ir jūs radikaliai ir visiems laikams sumažinsite idiotų aplink save kiekį!
Thomas Eriksonas – žmonių elgesio specialistas, kriminalinių romanų autorius ir lyderystės treneris. Daugelį metų specializuojasi organizacijų elgesio tyrimuose ir konsultuoja stambiausias Švedijos kompanijas. Žmonių elgesį ir manipuliacijas nagrinėjančios jo knygos „Aplink mane – vien tik idiotai“ ir „Aplink mane – vien tik psichopatai“ tapo sensacija Švedijoje ir visoje Skandinavijoje, o netrukus užkariavo visą pasaulį. 2019 m. pradžioje „Aplink mane – vien tik idiotai“ buvo išleisti 40 šalių ir kas mėnesį pasirodydavo vis nauja kalba, įskaitant – japonų.
„Naudinga ir nepamainoma knyga, kaip bendrauti su tais, su kuriais bendrauti neįmanoma – aiški, dinamiška ir lengvai suprantama.“ – Publisher’s Weekly
Iš anglų kalbos vertė Lina Balsevičienė

ISBN: 9786090404546
Išleidimo metai: 2020
Puslapiai: 304
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 9.80 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt