Knygos pigiau

Ar žinai? Išsilavinimo pagrindai

Martin Zimmermann knyga „Ar žinai? Išsilavinimo pagrindai" – tai puikus vadovas, padėsiantis įgyti žinių, būtinų bendram išprusimui.
Jaunimui, kaip ir suaugusiesiems, labai reikia pažinti Europos civilizacijos pamatus ir kultūros įvairovę. Tačiau dažnai negyvas sausų faktų perteikimas atbaido jaunuolį nuo „apdulkėjusio" mokslo.
O juk mokslas anaiptol nėra nuobodus. Tai įtempto siužeto kelionė su nuotykiais, ką rodo ir šio veikalo straipsniai. Čia vengiama mokslinio žargono, rašoma gyvai ir visiems suprantamai net ir apie painiausius dalykus. Knygoje „Ar žinai? Išsilavinimo pagrindai" pateikiama žinių iš visų svarbiausių žinijos sričių, parodomi jų istoriniai ir kultūriniai ryšiai.
Skaitytojas supažindinimas su visomis svarbiausiomis bendrojo lavinimosi sritimis, tokiomis kaip:
ISTORIJA, FILOSOFIJA, MITOLOGIJA, LITERATŪRA, ŽINIASKLAIDA, MUZIKA, DAILĖ, RELIGIJOS, POLITIKA, GEOGRAFIJA, KOSMOLOGIJA, ŽEMĖ, ORAI, BIOLOGIJA, CHEMIJA, FIZIKA, MATEMATIKA.
Knygos sudarytojas prof. dr. Martin Zimmermann gyvena Miunchene, Vokietijoje, dėsto senovės istoriją Liudvigo Maksimiliano universitete. Jis tvirtai vadovaujasi požiūriu, kad lavinimasis yra malonus užsiėmimas, praturtinantis gyvenimą!

ISBN: 9955085096
Išleidimo metai: 2010
Puslapiai: 450
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 10.90 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt