Knygos pigiau

Atverk savo širdies duris

Kelias į nušvitimą ir laimingą gyvenimą gali būti grįstas juoku. Tuo įsitikinsite atsivertę budizmo mokytojo Ajahn Brahm istorijų knygą „Atverk savo širdies duris“. Čia surinkta daugiau nei keturiasdešimt jaukių pasakojimų, kurie gydo nuo depresijos, įkvepia, priverčia sustoti, permąstyti įvairius dalykus bei, tiesiog, prajuokina.
Knygos „Atverk savo širdies duris“ istorijose kalbama apie viską, pradedant meile bei atsidavimu ir baigiant baime bei skausmu. Remdamasis savo patirtimi bei tradiciniu budizmo mokymu, autorius Ajahn Brahm kuria pasakojimus, kuriais galima mėgautis tyloje, arba garsiai skaityti draugams ir šeimos nariams. Knyga tinka bet kokio amžiaus žmonėms.
Tekstai žaismingi, įžvalgūs, pamokantys ir lengvai įtraukiantys. Istorijų siužetus ir veikėjus neretai atpažinsite, nes knyga apie mūsų gyvenimą ir mus. Ajahn Brahm aprašo įvairius asmeninius nutikimus, savo mokinių, kolegų ar sutiktų žmonių patirtį.
Saviugdos knygos „Atverk savo širdies duris“ ypatybės:
Tai humoro ir išminties kupinų istorijų rinkinys, be galo naudingas stresui malšinti ir gyvenimo pakilimams bei nuosmukiams valdyti.
Puikiai tinka dovanoms.
Tekstas parašytas labai paprasta, visoms skaitytojų amžiaus grupėms suprantama kalba.
Leidinys tinka ir propaguojantiems budizmą ir visiems kitiems, nepriklausomai nuo jų religijos.
Šioje knygoje rasite daug padrąsinančių ir pakilių istorijų, apgalvotų pamokymų.
Autorius padeda orientuotis ir sunkiose situacijose, ir gražiose akimirkose, todėl kai kurios istorijos prajuokins, o kai kurios gali ir sugraudinti.
Ajahn Brahm šiuos pamokymus rinko daugiau nei trisdešimt metų ir visi pasakojimai sukasi aplink laimės priežastį – vieną iš keturių budizmo tauriųjų tiesų. Problemos įveikiamos, sunkūs laikai atsitraukia, save įmanoma pamilti! Kaip? Trumpas aprašymas teigia, kad užteks atsiversti šią nuostabią knygą. Ji sušildys žiemą ir atgaivins karštą vasaros dieną. Atverkite savo širdį laimei!
Ajahn Brahm (g. 1951 m.) – iš Londono kilęs Theravada budizmo miško tradicijos vienuolis, savo pasaulietiniame gyvenime studijavęs teorinę fiziką ir dėstęs mokykloje, tačiau jau daugybę metų mokantis budizmo Australijoje ir kitose šalyse.
Iš anglų kalbos vertė Inga Bytautė.
Ieškote ramybės ir laimės? Sudomino trumpas aprašymas? Siūlome knygą įsigyti internetu ir skaityti pamažu ir su pasimėgavimu. Pirkti online rasite ir kitų saviugdos žanro knygų, kurios akcijų ir išpardavimų metu kainuoja pigiau. Išsirinkti padės skaitytojų atsiliepimai ir apžvalgos, o kiekvienas leidinys turi informacijos santrauką, kurioje nurodėme puslapių skaičių, įkėlėme aprašymą ir ištraukų. Rinktis paprasta!

ISBN: 9789986167815
Išleidimo metai: 2010
Puslapiai: 304
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 19.70 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt