Knygos pigiau

Auklė

„The New York Times“ bestselerių autorės Gilly Macmillan knyga „Auklė“ – gotiška atmosfera alsuojantis psichologinis trileris, kuriame gausu tamsių šeimos paslapčių, melo, klastos, apgailestavimų, nepasitikėjimo ir sužlugdytų likimų. Kaip toli gali nueiti žmogus, kad įskaudintų kitą?
Trileris seka anglų aristokratų šeimą. Holtai savo septynmetei dukrai pasamdo auklę Haną, kuri greitai susidraugauja su mergaite, o geri jų santykiai išryškina motinos šaltumą. Tačiau 1988-tų metų vasarą Hana dingsta be pėdsakų, o mažoji Džoselina lieka sugniuždyta. Atsitiesti nepadeda ir mama, nuolat kaltinanti mergaitę dėl auklės dingimo.
Vos pasitaikius progai Džoselina sprunka iš niūrių namų, tačiau grįžta čia po trisdešimties metų. Aplinkybių verčiama ji, kartu su dešimtmete dukra, bandys atkurti santykius su mama ir susikurti naują gyvenimą.
Netrukus ežere atsitiktinai rasti žmogaus palaikai atveria tikrą Pandoros skrynią. Džoselina ima abejoti ar ji apskritai pažįsta savo motiną. Netikėtas beldimas į duris ir staigmena už jų dar kartą išspiria netvirtą tiesos pagrindą iš po kojų. Džoselina pasiryžta išsiaiškinti, kas buvo jos auklė, kodėl ji išvyko ir kokią rolę šiame gyvenimo spektaklyje vaidino mama?
Istorija kupina paslaptingų veikėjų ir kiekvienas naujas balsas įneša vis daugiau intrigos bei paslapties. Psichologiniame trileryje „Auklė“ rašytoja Gilly Macmillan tyrinėja tamsiausias žmogaus širdies kerteles ir darydama staigius siužeto vingius meistriškai apgaudinėja savo skaitytojus. Nenuspėjama istorija mus siunčia žinutę, kad tiesa kartais taip skaudina, jog verčiau girdėti melą.

ISBN: 9786094793790
Išleidimo metai: 2020
Puslapiai: 432
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 7.60 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt