Knygos pigiau

Avarinis nusileidimas

Sandra Brown, gausybės bestselerių autorė, savo skaitytojams atiduoda romaną „Avarinis nusileidimas“, dar vieną kvapą gniaužantį romantinį trilerį apie su laiku lenktyniaujantį nutrūktgalvį pilotą.
Rye Mallettas, bebaimis krovininio lėktuvo pilotas, skraidinantis siuntas ilgais atstumais, yra grubus, nevengia aštresnio žodžio, retai skutasi, beveik niekada nedaro privalomo aštuonių valandų poilsio pauzės tarp skrydžių. Todėl ir turi ypatingai patikimo žmogaus reputaciją – jis skris bet kokio oro sąlygomis, dieną ar naktį, ir saugiai pristatys jam patikėtus krovinius. Todėl, kai „Avarinio nusileidimo“ herojaus prašo nuskristi į tiršto rūko užklotą miestą ir atiduoti paslaptingą krovinį daktarui Lambert, jis nieko neklausia. Tik padidina skrydžio kainą.
Bet priartėjus prie tikslo, Rye Mallettas supranta, kad ne rūkas kelia didžiausią pavojų – kažkoks piktavalis kenkia iš skrydžių valdymo bokšto. Po sabotažo akto jis per plauką lieka gyvas po sunkaus nusileidimo. Ir tai dar ne viskas – žemėje jį pasitinka daktarė Brynn O'Neal, teigianti, kad vietoj Lamberto ji privalo atsiimti siuntinį. Nors Mallettas laikosi nesikišimo į svetimus reikalus politikos, šį kartą intrigos dėl paslaptingojo siuntinio priverčia atsisakyti principų. Na, ne tik dėl siuntinio – piloto susidomėjimą skatina ir žavinga mokslininkė Brynn.
Šitaip Rye ir Brynn patenka į klastingas 48-ių valandų lenktynes su laiku. Valandos bėga, herojus persekioja visi – nuo vyriausybinių organizacijų iki samdomų žudikų. Vertingą krovinį būtina išsaugoti bei patiems likti gyviems – tereikia, jei įmanoma, pasitikėti vienas kitu.
Sandros Brown „Avarinis nusileidimas“ yra naujausias produktyvios rašytojos romanas, JAV išleistas 2018-ais metais. Sandros Brown kūrybos gerbėjai žino, kad pradėjus skaityti jos knygas, nedelsiant patenkama į puikaus stiliaus, turtingų charakterių ir humoro aplinką. „Avarinis nusileidimas“ nėra išimtis – istorija pasakojama idealiu tempu, charizmatiniai herojai savo dialogais virtuoziškai augina romantinę teksto įtampą, o nesuskaičiuojami siužeto posūkiai pritrenkia skaitytojus tomis akimirkomis, kai jie mažiausiai to laukia. Antro plano veikėjai – ir teigiami, ir neigiami – yra nepaprastai išraiškingi, suteikiantys romanui papildomų spalvų ir gylį.
Taigi, jei pasiilgote romantinės istorijos ir įtempto trilerio, Sandros Brown „Avarinis nusileidimas“ yra privalomas skaitinys.
Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis

ISBN: 9786090138823
Išleidimo metai: 2019
Puslapiai: 464
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 5.95 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt