Knygos pigiau

Baimė mylėti

Kodėl nepavyksta užmegzti tvirtų meilės ryšių?

Kodėl meilės jausmas išblėsta?

Kur slypi priežastys, sukeliančios vieną skausmingiausių traumų žmogaus gyvenime?

Giacomas Dacquinas, garsus italų psichoterapeutas knygoje "Baimė mylėti. Kaip įveikti emocines nesėkmes ir kaip jų išvengti", mėgina rasti atsakymą į šiuos klausimus, remdamasis solidžia savo, kaip gydytojo, patirtimi. Analizuodamas asmeninius savo pacientų išgyvenimus, knygos autorius siūlo vadovą emocinėms nesėkmėms įveikti ir patikimiems poros santykiams kurti.

Skaitytojui pateikiamos nebrandžios meilės istorijos ir pristatomi jų herojai: narcizas, donžuanas, kazanova, grupinio sekso auka, erotinis analfabetas, piteris penas ir pretty woman. Emocinis šaltumas, erotinis kanibalizmas, grupinis ir telematinis seksas, šėtono apsėdimai – tai tik kelios šioje knygoje aptariamos problemos.

Autorius moko iš naujo atrasti emocinės darnos, sutapties vertę, nepasiduoti racionalumui jausmų srityje. Siekiama padėti kiek galima sąmoningiau apmąstyti savo būtį, atsikratyti mus kasdien lydinčio nerimo ir įtampos, liautis bėgus nuo savęs. Šis bėgimas labiausiai trukdo siekiant psichologinės darnos – pastaroji yra esminė norint kurti ir puoselėti gerus santykius su kitais, o ypač – su partneriu.

Iš italų kalbos vertė Asta Žūkaitė, Audrius Musteikis

ISBN: 9986041961
Išleidimo metai: 2003
Puslapiai: 288
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 10.90 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt