Knygos pigiau

Baronas fon Knigė: etiketo pagrindai

Kad lydėtų sėkmė profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime, būtina išmanyti svarbiausias etiketo taisykles. „Baronas fon Knigė: etiketo pagrindai" — tai naujas patikimas žinynas, kuriame gausu informacijos, tinkamos daugeliui šiuolaikinio gyvenimo situacijų. Žmogus, siekiantis išmokti bendravimo, studijuodamas šią knygą sužinos:

kaip mandagiai pasisveikinti, prisistatyti ir susipažinti;
kaip reikia elgtis prie stalo kasdien, įvairių švenčių, įstaigos vakarėlių ir oficialių priėmimų restorane metu;
kokiais drabužiais vilkėti per pokalbį dėl darbo, svarbių dalykinių susitikimų ar konferencijų metu, kaip derėtų atrodyti kasdien darbe;
bendravimo telefonu, laiškais ir elektroniniu paštu taisykles;
apie įvairiausiuose pasaulio kraštuose galiojančias elgesio normas.

Jau kelis šimtmečius baronas Adolfas fon Knigė vadinamas etiketo tėvu. Jo knyga „Apie bendravimą su žmonėmis" ir šiandien laikoma mandagumo ir gero elgesio vadovėliu. Nors nuo tų laikų daug kas pasikeitė, Knigės nuostata, kad skirtingos socialinės padėties, skirtinguose regionuose gyvenantys žmonės tarpusavyje turi bendrauti laisvai ir maloniai, buvo ir išlieka aktuali.
Šioje knygoje pateikti etiketo pagrindai padės atsakyti į daugybę kasdien iškylančių bendravimo klausimų, o mandagaus elgesio taisyklių išmanymas suteiks neįkainojamo pasitikėjimo savimi esant bet kokioms gyvenimo aplinkybėms.

ISBN: 9789955130796
Išleidimo metai: 2006
Puslapiai: 320
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 17.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt