Knygos pigiau

Charizmos pranašumas. Žavaus ir įtikinamo bendravimo menas

"Įsivaizduokite, kad vieną rytą pabundate būdami tobuli. Atsikeliate jausdamiesi puikiai ir kupini energijos. Jūs žinote, kad jums viskas seksis. Jaučiate didžiulį pasitikėjimą savimi, esate žavūs, smagūs ir įtaigūs, kitus žmones be jokių pastangų matote kiaurai ir lengvai užmezgate su jais ryšį. Jūs esate charizmatiški!"
Owen Fitzpatrick
NLP krypties psichologas Owenas Fitzpatrickas yra populiarus paskaitininkas ir knygų autorius. Jo interesų sritis – asmeninės charizmos ugdymas, žmogaus galimybių plėtra, efektyvus bendravimas, derybų strategija. Owenas Fitzpatrickas įvairiuose pasaulio šalyse bendravimo mokė tūkstančius žmonių, jo klausėsi didžiojo verslo vadovai ir olimpiniai sportininkai.
Knyga "Charizmos pranašumas" kalba apie bendravimo meną, apie sugebėjimą spindėti kitų žmonių akivaizdoje, apie mokėjimą juos įtikinti, sužavėti ir paveikti. Šiandieniniai lyderiai turi būti charizmatiški, antraip lenktynėse dėl didžiojo gyvenimo prizo jie atsiliks nuo laimėtojų. Charizma, arba asmeninis žavesys, nėra įgimta savybė, kaip daugelis mano. Charizmą galima išsiugdyti – tokia yra šios knygos tema.
Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

ISBN: 9786098112122
Išleidimo metai: 2013
Puslapiai: 259
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 19.70 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt