Knygos pigiau

Dar bent vieną dieną

Mitchas Albomas (g. 1958 m.) – JAV sporto žurnalistas, muzikantas, rašytojas, devynių knygų autorius. Jo knygų visame pasaulyje jau parduota daugiau nei 26 milijonai, jos išverstos į 42 kalbas. Lietuviškai išleistos dvi šio autoriaus knygos – „Penki žmonės, laukiantys tavęs rojuje“ ir „Antradieniai su Moriu“.
Romanas „Dar bent vieną dieną“ – tai nevykėlio beisbolo žaidėjo Čiko Beneto išpažintis, skirta motinai. Sugadinęs sau gyvenimą, palikęs šeimą, nepasiekęs karjeros aukštumų, Čikas mato vienintelę išeitį – savižudybę. Tačiau… jis vieną dieną pakimba tarp gyvenimo ir mirties. Ir susitinka savo mirusią motiną, kurios sunkų gyvenimą ir pasiaukojamą meilę jis tik dabar supranta ir įvertina.
Švelniai ir nepriekaištaudama, mama veda jį savo gyvenimo vingiais, o Čikas vis aiškiau mato, koks buvo nejautrus ir nedėkingas sūnus. Regisi, tik dabar, kai jo paties gyvybė kabo ant plauko, jis atiduotų viską, kad tik galėtų atitaisyti padėtį. Jei likimas jam skirtų dar bent vieną dieną…
Šis romanas – visų sūnų ir dukterų atsiprašymas už tai, ko jie yra prikrėtę savo motinoms; tai knyga, verčianti paskambinti mamai ir pasakyti jai ką nors, kas priverstų ją nusišypsoti ir atsidusti. Nes dar vienos dienos gali ir nebūti.

ISBN: 9789986166542
Išleidimo metai: 2008
Puslapiai: 193
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 6.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt