Knygos pigiau

Dėmesio: paauglystė. Tėvų knyga

Ši knyga "Dėmesio: paauglystė" skirta tiems tėvams, kurie nebijo prisiimti lyderių vaidmens namuose ir nori vaikus vesti paskui save taip, kad jie po daugelio metų padėkotų už tokias lyderytės pamokas. Naudingų patarimų čia ras ir tie, kurie šiandien yra paauglių tėvai, ir tie, kuriems paauglystės iššūkiai dar toli. Knyga tarsi leidžia kartu augti tiek tėvams, tiek paaugliams. Knygoje "Dėmesio: paauglystė" kalbama apie tai, kaip sėkmingai kurti tarpusavio santykius namuose, ką daryti kilus konfliktams. Paliestos ir itin skaudžios temos, apie kurias dažnai nutylima: kaip ir ką kalbėti apie narkotikus, seksualinius santykius, seksualinę prievartą, patyčias, diskriminaciją, kokių problemų kyla po vienu stogu auginant vaikus iš skirtingų santuokų. Čia bus ir daugeliui paauglių tėvų aktuali tema – internetas ir jo keliami iššūkiai.

Linas SLUŠNYS – vaikų ir paauglių psichiatras, vadybos ir ekonomikos magistras, VšĮ „LIONS QUEST Lietuva“ direktorius. Nuo 2005 metų yra tarptautinės socialinio ir emocinio ugdymo programos LIONS QUEST instruktorius. Veda šios programos diegimo seminarus mokykloms, yra Krizių tyrimo centro instruktorius, dėsto kursus medikams apie stresą ir jo valdymą, krizių įveikimą, savižudybių prevenciją. Knygos „Būk vyras. Berniukų knyga“ bendraautoris.

Daiva ŠUKYTĖ – tarptautinės socialinio ir emocinio ugdymo programos LIONS QUEST instruktorė. Autorė daug važinėja po Lietuvos mokyklas, dalyvauja susitikimuose su mokytojais, tėvais ir kitais mokyklų bendruomenės nariais. Veda nuoseklaus socialinio ir emocinio ugdymo plėtojimo klasėje bei mokykloje seminarus.

Nors visi mes esame išgyvenę paauglystę, sutrinkame, kai paaugliais tampa mūsų vaikai. Imame blaškytis kaip automobilio vairuotojas, kelyje susidūręs su netikėta kliūtimi. Rodos, iki tol viskas buvo aišku, bet staiga dingsta pasitikėjimas savimi, imame abejoti, ar esame geri tėvai, ar tinkamai reaguojame į savo mylimo vaiko žodžius ir poelgius. Paauglių tėvai dažnai klausia: „Ar mano vaikas normalus?“, „Kodėl jis taip pasielgė?“, „Kodėl ji taip pasakė?“, „Ar tai – didelė problema?“, „Kaip su juo susikalbėti?“
Mes mėginame atsakyti į kylančius klausimus aiškindami įprastą paauglių elgseną ir aprašydami tinkamiausius būdus į ją reaguoti. Mūsų tikslas – parodyti, kad paauglystė yra puikus laikotarpis, kai tobulėja tiek suaugusieji, tiek vaikai. Bandysime padėti atpažinti paauglystės problemas ir patarti, kaip jas sėkmingiau įveikti.

ISBN: 9786094660276
Išleidimo metai: 2014
Puslapiai: 200
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 12.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt