Knygos pigiau

DIANETIKA. Šiuolaikinis mokslas apie protą

Dianetika – tai nuotykis. Tai terra incognita – žmogaus proto, tos plačios ir iki šiol nepažįstamos srities, esančios vos už kelių centimetrų už jūsų kaktos,- tyrinėjimas.
#1 New York Times bestseleris
Išleista daugiau nei 22 000 000 egzempliorių 50 skirtingų pasaulio kalbų ir naudojama daugiau nei 176 šalyse. Knyga „Dianetika“ suteikia žmonėms visame pasaulyje dramatišką ir nuolatinį tobulėjimą.
Apie šią knygą autoretetingų leidinių ir kritikų žodžiais:
„Nors tiesa, kad Dianetika tapo savęs tobulinimo klasika, beveik nekyla abejonių, kad tai, ką ji gali pasiūlyti, yra tai, ko žmonės dabar ieško vis dažniau. Sumažinti stresą, siekti tikslų, gerinti santykius ir stengtis išnaudoti visą savo potencialą yra tikrai svarbus dalykas. (New York Post)
„Hubbardo bestseleris padėjo milijonams, jį turėtų perskaityti ir naudoti visi, ieškantys tikro proto supratimo ir sprendimo tokioms problemoms kaip nepasitikėjimas savimi, stresas, nerimas ir depresija. (World Reporter)
„[Dianetika] yra naujas mokslas, dirbantis su fizinio mokslo nekintamumu žmogaus proto srityje. Remiantis visais požymiais, tai bus tokia pat revoliucinė žinia žmonijai, kaip ir pirmojo urvinio žmogaus ugnies atradimas ir panaudojimas. (Daily Mirror)
Jei kada nors jautėte, kad kažkas jus stabdo gyvenime, sugriovė jūsų planus ir neleidžia jums būti tuo, kuo norite būti, buvote teisus.
Faktas yra tas, kad visos jūsų problemos, stresas, nelaimė ir nepasitikėjimas savimi yra vienas. Tai vadinama reaktyviuoju protu – paslėpta jūsų proto dalimi, kuri saugo visus skausmingus išgyvenimus, o paskui panaudoja juos prieš jus.
Naudodami Dianetiką galite išmokti valdyti savo reaktyvų protą – tai išlaisvins jus nepaprastam gyvenimui ir taps tikruoju savimi.
Negyvenkite su nesaugumu, neigiamomis mintimis, depresija ir neracionaliu elgesiu. Naudokite Dianetiką, kad kontroliuotumėte savo ateitį.
Pagrindiniai Dianetikos atradimai:
Kodėl mes atsisakome savo svajonių?
Kokia tikroji depresijos priežastis?
Ar yra vaistų nuo streso?
Kaip išnaudojate visą savo potencialą?
Kodėl skaudiname tuos, kuriuos mylime?
Kodėl kai kurie žmonės linkę sirgti?
Kaip galite pagerinti savo psichinę sveikatą?
Ar galite nugalėti savo baimes?

ISBN: 9788776886752
Išleidimo metai: 2009
Puslapiai: 671
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 23.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt