Knygos pigiau

Ekonomikos teorija

Knygoje "Ekonomikos teorija" pateikti ekonomikos teorijos pradmenys. Vartojama atnaujinta ekonomikos srities terminija, kuria perteikiamos esminės žinios apie ūkį šių dienų sąlygomis. Mokslas, tiriantis visuomenės ūkinę veiklą, seniai išsirutuliojo į sudėtingą ekonomikos mokslų sistemą, o ekonomikos teorijos kursas liko jos įvadinis integruotas mokomasis dalykas, teikiantis pirmuosius įgūdžius norintiems tapti ne tik profesionaliais šių laikų ekonomikos žinovais, bet ir siekiantiems sužinoti kai kurių verslo bei verslumo ypatybių.

Ekonomikos teorijos kursas beveik kasmet papildomas naujais teiginiais ir išvadomis, keičiasi jo sandara. Vis besiplečianti gamyba dar nespėjo visiems žmonėms užtikrinti elementarių aprūpinto gyvenimo sąlygų, o jau sukūrė naujų problemų (ekologinių, kilusių dėl gamtos išteklių išsekimo) ir skverbiasi nauju pavidalu į „tradicines“ (socialines bei etines) sritis, kurdama naujas problemas. Visuomenė nuolat ekonomistams kelia vis naujų klausimų ir formuluoja vis naujų užduočių, kurių sprendimai tikslingai aptariami atnaujintoje vadovėlio laidoje.

Vadovėlis "Ekonomikos teorija" parašytas daugeliui skaitytojų suprantamu stiliumi. Jis skirtas aukštųjų mokyklų studentams, tačiau gali būti naudingas įvairių sričių verslo atstovams ir visiems, kurie nori susipažinti su teoriniais šiuolaikinės rinkos ekonomikos pagrindais ar šiaip praplėsti savo jau turimas žinias.

ISBN: 9786094578915
Išleidimo metai: 2016
Puslapiai: 408
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 28.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt