Knygos pigiau

Grįžimas meilėn. "Stebuklų kurso" principų apmąstymai

"Tai yra klasika."

Deepak Chopra

"Ši knyga – lobis."

Wayne Dyer

Kas netrokšta širdyje jausti ramybę, rasti džiaugsmą kiekvienoje gyvenimo akimirkoje?

Kas nenorėtų darnių santykių, pritekliaus, geros sveikatos?

Ko gero, nėra tokio žmogaus. Tačiau daugelio troškimai, deja, taip ir netampa tikrove, kad ir kiek stengtųsi. Tarsi trūktų vieno svarbaus veiksnio, kurį atradus, gyvenimo lygtis imtų spręstis sklandžiai ir be kliūčių…

Visai tikėtina, kad knyga, kurią laikote rankose, padės rasti tą veiksnį. Tiksliau, padės jį prisiminti. Visi mes savo esybės gelmėse gerai žinome, kas esame ir ką veikiame šioje Žemėje, tik per ilgus amžius tiesą ir žinojimą uždengė ego, kolektyvinės sąmonės nuausti iliuzijų šydai. „Grįžimas meilėn“ – tai grįžimas į save patį. Akistata su savo esme. Dar viena nuostabi galimybė pasitikrinti savo ryšį su Dievu.

"Grįžimas meilėn. "Stebuklų kurso" principų apmąstymai" – knyga, verčianti rinktis, kaip gyvensime toliau: iš naujo suksime skausmo, kančių, gyvenimiškų dramų ratą ar išsivaduosime iš jo ir kursime Dangų sau ir kitiems.

Mariana Viljamson įvairiose pasaulio šalyse skaito paskaitas apie
dvasingumą, naują mąstyseną. Jos mokymas yra paremtas „Stebuklų kursu“ –
dvasinės psichoterapijos sistema, skirta studijuoti savarankiškai.
Viljamson moko pagrindinių kurso principų ir aiškina, kaip juos taikyti
kasdieniame gyvenime. Šiuo metu ji kartą per mėnesį skaito paskaitas
Niujorko rotušėje, kur klausytojų susirenka daug daugiau nei yra
sėdimųjų vietų, ir dukart per savaitę – sausakimšoms auditorijoms pietų
Kalifornijoje. Skaitydama paskaitas ji apkeliavo daugybę Jungtinių
Amerikos Valstijų ir Europos miestų, reguliariai pasirodo televizijos
laidose.

Ponia Viljamson yra Los Andželo ir Manhatano gyvybės centrų
įkūrėja, jų tarybos prezidentė. Šios pelno nesiekiančios organizacijos
teikia nemokamą nemedikamentinę paramą ir paslaugas gyvybei grėsmę
keliančiomis ligomis susirgusiems ar sielvarto ištiktiems žmonėms.

M. Viljamson su dukterimi gyvena Los Andžele.

Iš anglų kalbos vertė Tadas Juras
Pratarmė
"Knyga „Grįžimas meilėn“ iš naujo leidžiama dėl to, kad nuo 1992 m. ji tapo labai populiari. Už tai esu nepaprastai dėkinga Oprai Vinfri (Oprah Winfrey). Jos entuziazmas bei dosnumas suteikė man ir šiai knygai tiesiog neįsivaizduojamą klausytojų ir skaitytojų ratą.

Taip pat didelį dėkingumą jaučiu literatūros agentui Elui Loumenui (Al Lowman). Jo dėka pradėjau rašyti šią knygą, jo dėka ją ir baigiau. Pabaigti knygą padėjo ir Endriu Kegan (Andrea Cagan). Ji išties padarė labai daug. Dėkoju Kerolei Kohen (Carol Cohen), Adrianui Zekheimui (Adrian Zackheim), Mičelui Aiversui (Mitchell Ivers) ir visiems kitiems leidyklos HarperCollins darbuotojams, prisidėjusiems prie šio naujojo leidimo. Širdingai dėkoju draugams Ričiui Kuperiui (Rich Cooper), Normai Ferarai (Norma Ferarra), Deividui Kesleriui (David Kessler) ir Viktorijai Piemen (Victoria Pearman).

Dėkoju kiekvienam asmeniui, kada nors apsilankiusiam mano paskaitoje.

Dėkoju savo tėvams už viską, ką jie man davė, ir dukrai už tai, kad atnešė į gyvenimą žodžiais neapsakomo saldumo.

O visų labiausiai dėkoju žmonėms, skaičiusiems „Grįžimą meilėn“ nuo pat pirmojo knygos pasirodymo ir pasidalijusiems su manimi įspūdingais jos vertės savo gyvenimuose įrodymais. Tokia jų parama man reiškia daugiau, nei galėčiau išsakyti šiame puslapyje.

Naujojo leidimo pratarmė

Kaip ir bet kuri kita knyga, „Grįžimas meilėn“ jau senokai gyvena savo gyvenimą. Autorius yra tarytum motina, paleidžianti į pasaulį vaiką, o tada stebinti, kaip jis kuria jau savo gyvenimo istoriją.

Šios knygos gyvenimas iki šiol buvo nuostabus ir man teko didžiulė laimė bei garbė sulaukti begalės teigiamo jos poveikio skaitytojui paliudijimų. Kadangi nesu „Stebuklų kurso“ autorė, o tik aiškinu jo principus, teisės savintis visų pagyrų, skirtų „Grįžimui meilėn“, negaliu. Minėto kurso idėjos stebuklingai paveikė ir vis dar veikia mano gyvenimą, todėl visiškai suprantu, kokį jaudulį patiria pirmąkart susidūrusieji su „stebuklais“.

Dabar esu gerokai vyresnė nei buvau rašydama šią knygą ir tam tikrais atžvilgiais nebesu tokia nekalta. Man teko patirti daugiau meilės priešingybių. Nors ir mačiau pasaulyje aibę būdų priešintis meilei, aiškiau nei kada nors anksčiau suvokiu kiekvieno mūsų atsakomybę dar daugiau priimti jos į save ir reikšti savo veiksmais. Neapykanta yra piktybinė mūsų liga, be to, kaip ir kitos vėžio formos, daugiausia žalos ji padaro mūsų viduje, ne išorėje. Už šios neapykantos slypinti baimė tiesiogine prasme ėda mus gyvus, naikina protus, kūnus, kultūras ir tautas. Išoriniai vaistai pajėgūs tik truputį apmaldyti jos padarinius, tačiau tik meilė turi galios išvaduoti mus nuo baimės.

Tai padaryti privalome. Nuo užsienio valstybėse vykstančių karų iki krašto vidaus katastrofų mūsų darbas yra išrauti pasaulyje baimę. Taip pasitarnausime ne tik sau, bet, visų svarbiausia, padarysime neįkainojamą paslaugą savo vaikams. Jie paveldės tai, ką jiems paliksime, ir nėra didesnės dovanos ateities kartoms už Dievo mums skirtą darbą: mylėti vienas kitą, idant pasaulis taptų geras.

Nesuvaldyta baimė auga rodiklinės funkcijos greičiu. Meilė geba ją ištirpdyti. Tokia yra Dievo galia mūsų gyvenimuose. Jeigu „Grįžimas meilėn“ padės kam nors patirti bent kruopelytę šios galios, nepaprastai džiaugsiuosi ją parašiusi. Linkiu jums stebuklų. Linkiu jums laimės.

Marianne Williamson, 1996 m. sausis

ISBN: 9786098050967
Išleidimo metai: 2015
Puslapiai: 248
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 28.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt