Knygos pigiau

Gyvenimas dviese nepraradus laisvės

"Būti partneriu ir likti laisvu – tai yra mūsų naujas iššūkis evoliucijos metu. Ši knyga sėkmingai padeda paneigti mitus, kad laisvė yra nepasiekiama. Tai atliekama subtiliai, aiškiai ir pagrįstai aptariamos kasdienės problemos ir nurodomi jų sprendimai."
Warren Farrell, filosofijos daktaras
Jau daugiau kaip du dešimtmečius ši knyga "Gyvenimas dviese nepraradus laisvės" yra pripažinta lygių partnerių santykių reguliavimo vadovas. Ji bendradarbiavimą pakeičia kompromisu ar konkurencijos koncepcija, pateikia aiškių nurodymų, kaip būti vienu metu ištikimu sau ir partneriui.
Šis leidinys yra parašytas kaip vadovėlis ir pateikia naujų nurodymų, kaip palaipsniui, žingsnis po žingsnio sukurti partnerystę, kurios nariai remtų vienas kitą ir išliktų laisvi. Knygoje pasakojama apie Derybų medį – išmintingą priemonę, kuri padės poroms pereiti nuo kovos už valdžią prie bendro problemų sprendimo.
Tai vadovėlis, skirtas poroms, kurios:
– Ieško naujo lygių partnerių partnerystės modelio.
– Nori pereiti nuo kovos prie komandinio darbo.
– Yra susituokę, kartu gyvena ar susitikinėja.
– Puoselėja tradicinius ar alternatyvius santykius.
"Gyvenimas dviese nepraradus laisvės" yra puiki priemonė suplanuoti ir suformuoti unikaliems santykiams, kurie atitiks jūsų individualybę ir konkrečias situacijas. Kiekviena pora gali susikurti kupiną meilės, stabilią, sveiką ir lygiateisiškumu pagrįstą partnerystę, puoselėti ją.
Iš anglų kalbos vertė Inita Tamošiūnienė

ISBN: 9955604573
Išleidimo metai: 2006
Puslapiai: 248
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 14.20 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt