Knygos pigiau

Gyvenimo transerfingas 2. Raktas į sąmoningą gyvenimą

Rusų autorius mistikas Vadim Zeland knygoje „Gyvenimo transerfingas 2“ tęsia analizę ir pamąstymus, atsako į įvairiausius skaitytojų klausimus, intriguoja neįprastu požiūriu ir naujai atveriamomis sąmoningumo galimybėmis.
Realybė, kurioje mes gyvename, jau seniai pasikeitusi. Civilizacija žaibiškai perėjo nuo natūralaus žmogaus būvio prie technologijų valdomos visuomenės. Šiuolaikiniai žmonės nebėra laisvi individai, o greičiau sistemos elementai, kurių energetika ir sąmoningumas visiškai jai pavaldūs. Rusų mistikas Vadimas Zelandas ragina išsivaduoti nuo stingulio, kuriame esame užrakinti: nustoti valgyti maistą, kuris mums brukamas, ar gerti vaistus nuo išgalvotų ligų.
Antrojoje Gyvenimo transerfingo serijos knygoje autorius labiau gilinasi į mūsų mitybos įpročius, aptaria vertingų augalų, vaisių, daržovių savybes, energijos didinimo principus, detoksikacijos galimybes. Ar galite patikėti, kad gerti pieną – nesveika? Ar žinote, kad pagrindinis sveikatos šaltinis – gyvasis vanduo, gyvasis oras ir gyvasis maistas?
Esate kviečiami į išlaisvinančią sąmoningumo kelionę, kuri paskatins mąstyti kitaip.

ISBN: 9786090102350
Išleidimo metai: 2011
Puslapiai: 288
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 37.30 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt