Knygos pigiau

Harmoningas gyvenimas

Džiaukitės gražia išvaizda ir puikia sveikata. Tobulėkite. Švytėkite. Stebinkite.
Mes nuolat siekiame harmonijos: su savimi, savo kūnu, aplinka. Norime būti sveikesni, gražesni, laimingesni. Kartais tam pritrūksta laiko, o kartais – elementarių žinių. Šioje knygoje 17 garsių Lietuvos sveikatos ir grožio specialistų (Andrius Pauliukevičius, Ilka Adams, Sigita Staišiūnaitė ir kt.) dalijasi savo patirtimi ir patarimais, kaip tinkamai maitintis, sportuoti, puoselėti grožį, gerinti sveikatą ir kurti harmoniją su aplinkiniais.
Mitybos dalyje rasite ne tik skanių patiekalų receptų, kurie papildys jūsų stalą sveikesniu maistu, bet ir sužinosite apie supermaistą – itin naudingus produktus, kurių kasdienis vartojimas saugo nuo ligų, padeda išlaikyti gražias kūno formas ir skaisčią odą.
Sporto dalyje rasite informacijos apie šiuo metu itin populiarius sveikatinimo metodus: kalanetiką, pilatesą, fitnesą, šiaurietiškąjį ėjimą, bėgimą, jogą. Išbandę pasiūlytus pratimus, galėsite išsirinkti pačius veiksmingiausius. Atskleisime kūnui naudingo masažavimosi paslaptis.
Gera savijauta priklauso ne tik nuo kūno, bet ir nuo vidinės jausenos. Skyriuje apie gerą savijautą rasite psichologės patarimų, kaip pajusti tikrą laimę, geriau planuoti laiką, atsikratyti žalingų įpročių, siekti užsibrėžtų tikslų, spręsti konfliktus. Taip pat pateikiame moterų, atradusių savo laimę, istorijas.
Knygoje rasite:
* Sveikų ir skanių pusryčių, salotų ir kokteilių receptų.
* Natūralios kosmetikos receptų.
* Naudingų patarimų apie sveiką mitybą.
* Pratimų programas norinčioms padailinti kūno linijas.
* Patarimų, kaip geriau planuoti laiką, spręsti konfliktus, siekti tikslų.
* Įkvepiančias laimingų moterų istorijas.

ISBN: 10359
Išleidimo metai: 2015
Puslapiai: 304
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 11.99 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt