Knygos pigiau

Hormonų valsas. Svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų

Natalija Zubareva – žinoma gydytoja, hormonų sveikatos specialistė knygoje „Hormonų valsas: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų“ pasakoja apie moterų hormoninę sistemą ir neįtikėtinai paprastai paaiškina medicininius klausimus.
N. Zubareva yra mitybos specialistė, puikiai išmananti, kaip mityba gali paveikti endokrininę sistemą, todėl dažnai prisistatydama žmonėms sako, kad gydo maistu. Knygoje „Hormonų valsas“ ji kalba apie pačius svarbiausius moters sveikatos aspektus ir duoda daugybę naudingų patarimų. Tai puikiausia moters sveikatos enciklopedija, kurią suprasti nesudėtinga, o prireikus galima vėl ir vėl atsiversti ieškant informacijos apie konkrečius atvejus, negalavimus.
Knygoje „Hormonų valsas: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų“ aptariami svarbiausi hormonai ir su jų trūkumu ar pertekliumi susiję negalavimai. Autorė aiškiai ir paprastai pasakoja, kaip suprasti savo kraujo tyrimus, ką jie iš tikrųjų rodo ir ką reiškia vienų ar kitų medžiagų kiekiai.
Moterys knygoje „Hormonų valsas: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų“ sužinos, kiek miegoti, kaip tinkamai pabusti ryte ar netgi kaip iš pelėdos tapti vyturiu, kaip suvaldyti stresą, prisijaukinus jį keliantį hormoną. N. Zubareva pasakoja apie skydliaukės ligas, pateikia reikšmingos informacijos apie mitybą, atskleidžia, kaip organizmą veikia kontraceptinės tabletės, paaiškina menstruacijų ciklo ypatumus.
Jeigu jums įdomu, kaip hormonai susiję su lytiniu potraukiu ir kokybišku seksu, kaip susigrąžinti kūno formas po gimdymo bei kodėl per didelis liesumas kenkia, atsakymus autorė pateikia gyva ir medicininio išsilavinimo neturintiems žmonėms suprantama kalba. Daugybė patarimų apie sveiką, organizmui naudingą mitybą – knygoje „Hormonų valsas: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų“.
Knyga „Hormonų valsas“ skirta moterims, tačiau nemažai naudingos informacijos joje gali rasti ir bręstančios paauglės. Čia apstu ne tik naudingos informacijos, padėsiančios suvokti, kas vyksta su moters kūnu menstruacijų metu, bet ir grožio patarimų ar net pačios autorės grožio paslapčių. Žinoma, daugybė jų pirmiausia susijusios su mityba, kuri padeda sureguliuoti hormonus organizme ir sustiprina sveikatą. N. Zubareva siūlo aiškias mitybos taisykles ir pataria, koks sportas naudingiausias deginant riebalus.
Iš rusų kalbos vertė Monika Kazlauskė
Antroji Natalijo Zubarevos knyga "Hormonų valsas 2. Mergaitė, mergina, moteris + vyro partija. Šoka visi!"

ISBN: 9786098254051
Išleidimo metai: 2019
Puslapiai: 352
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 5.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt