Knygos pigiau

How to Swim Through Pain

„How to Swim Through Pain“ yra gydanti poezijos knyga, padedanti rasti kelią į šviesą, kuomet irtis per gyvenimą pasidaro per sunku. Autorė kviečia leistis į nepaprastai atvirą, nuogą, kartais skausmingą, tačiau visada išlaisvinantį susidūrimą su savimi.
Iliustruotos nuogo kūno fotografijomis, poemos šioje knygoje veda per sudėtingą autorės gyvenimo tarpsnį, kuriame ji atrado gydančią poezijos galią, padedančią į paviršių ištraukti didžiausius vidinius lobius.
Neringa Rekašiūtė yra viena žymiausių Lietuvos fotografių, socialinių iniciatyvų kūrėja, pilietinio judėjimo „Moterys Kalba" bendraįkūrėja, poetė. Pradėjusi karjerą kaip mados fotografė, Neringa netrukus suprato, kad greita mados industrija ne jai ir sukūrė savo išskirtinį braižą fotografuodama nuogą kūną gamtoje.
Pasaulyje ir Lietuvoje autorė labiausiai išgarsėjo socialinius klausimus nagrinėjančiais projektais „Jie laimėjo loteriją", „Superherojės", „#Mūsųdaug", „Islamas Lietuvoje", „Atominė Tapatybė". Neringos darbai buvo publikuoti tokiuose leidiniuose kaip The Guardian, The Huffington Post, Dazed&Confused, Vanity Fair Italia, Wonderland Magazine ir kt.
„How to Swim Through Pain“ yra pirmoji autorės poezijos ir fotografijos knyga.

ISBN: 9786098232059
Išleidimo metai: 2019
Puslapiai: 120
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 10.90 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt