Knygos pigiau

Hugo pasaulis. Pirma dalis

Knyga 'Hugo pasaulis" pasakoja apie šeštoką Hugą – tikrą genijų, puikų sportininką ir kiečiausią berniuką visoje mokykloje! Bent jau toks norėtų būti. Iš tikrųjų jam dar labai toli iki idealo. Hugą kamuoja didžiulis rūpestis, ypač aktualus tokiame amžiuje, – kaip per naktį iš vidutinioko tapti žvaigžde.

Hugo tikslas – užkariauti mielosios Violos širdį, o kartu įrodyti tėvams ir mokytojams, kad yra nepripažintas talentas! Dėl to jis pasiryžęs sužibėti kaip puikus sportininkas. Hugas blaškosi tarp futbolo, rankinio, dziudo, plaukimo ir netgi baleto, nerdamasis iš kailio dėl Violos dėmesio. Tačiau kiekviena sporto šaka turi savų pliusų ir minusų…

Sabine Zett, g. 1967 m., užaugo Vestfalijoje, prieš pradėdama rašyti teatro bei radijo pjeses ir knygas vaikams, dirbo žurnaliste įvairiose redakcijose. Dabar gyvena dviejose „planetose“. Pirmoji, vardu „Mama“, yra Žemutinio Reino regione, čia kasdien nutinka ir linksmų, ir nesmagių nuotykių. Antroji, vardu „Autorė“, – geriausia priebėga, kai nebegali ištverti pirmoje planetoje.

Iš vokiečių kalbos vertė Elena Dapkūnaitė

ISBN: 9789955226567
Išleidimo metai: 2013
Puslapiai: 174
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 20.80 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt