Knygos pigiau

Ideali sveikata per 6 savaites

Knygoje "Ideali sveikata per 6 savaites" rasite nesudėtingą programą, kardinaliai pakeisiačią jūsų sveikatą.
Mes gimstame su „sveikatos rezervu“. Priklausomai nuo to, ką valgome, kuo kvėpuojame ir kaip mąstome, palaipsniui naudojame rezervus iš sveikatos sąskaitos. Kad imame pernelyg išlaidauti, parodo suprastėjusios sveikatos simptomai.
Šioje nepaprastoje knygoje "Ideali sveikata per 6 savaites" perskaitysite, koks yra jūsų asmeninis „sveikatos rezervas“ ir kaip kardinaliai pakeisti sveikatą per šešias savaites pajungus šešis esminius organizmo procesus, kad jūsų „variklis“ dirbtų pilnu pajėgumu.
Savaitė po savaitės jūs sužinosite, kaip:
– Padidinti savo energiją
– Pagreitinti medžiagų apykaitą
– Subalansuoti hormonus
– Išvalyti organizmą nuo toksinų
– Sustiprinti imuninę sistemą
– Pagerinti atmintį ir nuotaiką
Mitybos žinovas Patrickas Holfordas sukūrė detalų, žingsnis po žingsnio planą, kuriame atskleidžia, kaip be gydytojų pagalbos įgyti idealią sveikatą. Užpildę anketą išsiaiškinkite, į kokius savo sveikatos aspektus turite atkreipti didžiausią dėmesį, o tada tiesiog laikykitės plano. Produktų sąrašai, užduotys ir motyvacijos patarimai padeda nenukrypti nuo tikslo.
Maisto, kuris siurbia energiją, lėtina medžiagų apykaitą, sukelia alergijas ir veikia hormonų lygius, atsisakymas tėra pirma pakopa. Mitybos planai nurodo, kaip pakeisti įprastą maistą turtingais maistingųjų medžiagų, energijos teikiančiais ir detoksikuojančiais maisto produktais. Derindami juos su nesudėtingais pratimais ir maisto papildais dauguma skaitytojų pajus ženklų sveikatos pagerėjimą greičiau nei per 6 savaites. Ir tai dar ne viskas! Šioje knygoje daug naujausios informacijos, tikro supratimo apie sveikatą ir mitybą. Rekomenduojama visiems, kurie rūpinasi savimi.
P. Holfordas parašė per 35 knygų, išverstų į 17 kalbų. Ketvirtoji,
„Optimalios mitybos biblija“, visame pasaulyje mitybos specialistų
laikoma chrestomatine.

ISBN: 9786094030383
Išleidimo metai: 2009
Puslapiai: 240
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 14.19 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt