Knygos pigiau

Idealiai tinkantis kostiumas

Knygos su nedideliais viršelio defektais.
***
"Idealiai tinkantis kostiumas" – praktiškas stilius moderniam vyrui. Viskas, ką apie madą turi žinoti šiuolaikinis vyras – nuo kaklaraiščio iki batų raištelių!
Apranga itin svarbi sėkmingam vyrui, kuris įveikdamas kasdienius iššūkius turi jaustis patogiai, o atrodyti – nepriekaištingai. Vis dėlto bandant išsirinkti tinkančius marškinius ar batus lengva sutrikti dėl prekių gausos, o tinkamo kostiumo paieškos gali tapti tikru išbandymu.
Šioje knygoje "Idealiai tinkantis kostiumas" Algirdas Gricius surašė svarbiausias taisykles ir principus, kurie padės nepaklysti vyrų stiliaus labirintuose. Pateikta informacija ir daugybė iliustracijų pravers tiek ieškantiems kostiumo ypatingai progai, tiek norintiems solidžiai atrodyti kiekvieną dieną.
Skaitydami knygą "Idealiai tinkantis kostiumas" sužinosite:
• Kaip surasti savo stilių Ką dėvėti ar ko nedėvėti, priklausomai nuo kūno sudėjimo
• Kas turėtų būti kiekvieno vyro drabužių spintoje
• Kaip išvengti aprangos kodo klaidų
• Kaip tinkamai pasirinkti gamintojų nurodytus drabužių dydžius
• Kaip išsirinkti idealiai tinkantį kostiumą, kelnes ar marškinius
• Būtiniausią informaciją apie batus ir jų priežiūrą
Knyga "Idealiai tinkantis kostiumas" padalinta į dvi dalis.
Pirmoji skirta bendram supratimui apie stilių ir aprangą. Čia rasite patarimų ir pavyzdžių, kaip rengtis pagal savo kūno sudėjimą, kokie yra pagrindiniai aprangos kodai, kokius drabužius rekomenduojama turėti spintoje ir kaip viską suderinti.
Antroje dalyje aprašomi drabužių ir batų ypatumai, derinimo subtilybės ir patariama, kaip juos dėvėti ir prižiūrėti. Taip pat pateikta ir įvairių aprangos derinių, kuriuos galėsite susikurti patys iš tam tikro tipo drabužių.

ISBN: 9786090401538
Išleidimo metai: 2016
Puslapiai: 288
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 3.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt