Knygos pigiau

Iš meilės

Dar viena bestselerio „Šarkos“ autoriaus sukurta pavergianti istorija apie pavydą, maniją ir žmogžudystę. Kai Endrius Samneris susipažįsta su įnoringa gražuole Šarle, nesuabejoja, jog juodasis periodas galiausiai baigėsi. Tačiau kai prasideda aistringas romanas, Endrius ima nebesuprasti, kas vyksta. Iš buto dingsta jo daiktai, vaikiną kažkas seka. Jo draugus ir mylimus žmones užgriūva nelaimės, tad Endrius priverstas pažvelgti į akis bauginančiai tiesai… Ar Šarlė tikrai jo svajonių mergina, o gal moteris iš juodžiausių košmarų?
Vaizdingas, krūpčioti verčiantis, gudriai suregztas romanas „Iš meilės“ — paini istorija, neabejotinai tapsianti dar vienu hitu!
Dar vienas nuostabus Marko Edwardso psichologinis trileris. Romanas „Iš meilės“ puikiai iliustruoja išskirtinį rašytojo talentą vaizdingai papasakoti istoriją, sukurti įtraukiantį siužetą ir priversti jus perskaityti dar vieną skyrių prieš nenorom padedant knygą.
Be galo įtraukiantis kūrinys, versiantis jus spėlioti iki paskutinio puslapio.
Netikėti posūkiai, intriga ir meistriškai kuriama psichologinė įtampa. Ši knyga tikrai privers jus viską mesti ir versti lapą po lapo.
Niūri, seksualumu persmelkta ir absoliučiai įtraukianti knyga „Iš meilės“ yra pats geriausias noir žanro pavyzdys.

ISBN: 9789955136989
Išleidimo metai: 2017
Puslapiai: 400
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 6.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt