Knygos pigiau

Išgiję. Nepaprasta minčių ir kūno galia įveikti net nepagydomas ligas

Daktaras Jeff Rediger penkiolika metų studijavo „stebuklingus“ išgijimo atvejus. Savo įžvalgas ir patirtį jis perkėlė į knygą „Išgiję. Nepaprasta minčių ir kūno galia įveikti net nepagydomas ligas“. Autorius atskleidžia pagrindines įvairių ligų priežastis ir pataria, kaip sukurti aplinką, kuri padėtų gyti.
Daktaras knygoje pasakoja apie įvairių sunkių ligų gydymo metodus bei psichologinius niuansus, susijusius su sveikimu. Netikėti išgijimai medicinos pasaulyje ir visuomenėje dažniausiai sutinkami gana skeptiškai. Medikai mano, kad tai tėra laimingi atsitiktinumai ir neskiria dėmesio jiems išstudijuoti. Daktaras Jeff Rediger savo tyrimus atliko daugelyje geriausių JAV ir pasaulio ligoninių ir knygoje pateikia įžvalgų, kodėl kai kurie žmonės įveikia nepagydomas ligas.
Agresyviu kasos vėžiu serganti moteris pasveiksta. Paauglė netikėtai įveikia cerebrinį paralyžių. 85 metų vyras nustebina gydytojus, kai tyrimai parodo, kad jo inkstų augliai nepaaiškinamai išnyko. Knygoje daugybė pavyzdžių apie realius žmones, kurie sirgdami agresyvia vėžio forma atsisakė tradicinio gydymo ir grįžo namo susitaikę ir pasiruošę pasitikti mirtį. Tačiau jie net po dešimtmečio vis dar gyvi, o kūne nebėra navikų. Autorius „nenurašė“ šių pavyzdžių laimingiems atsitiktinumas, tačiau išanalizavo, ką šie ir tūkstančiai kitų žmonių padarė, kad išgytų.
Daktaras atkreipia dėmesį į tai, kad svarbu ne tik sutelkti dėmesį į mitybą, fizinės sveikatos ir imuniteto stiprinimą. Svarbu ugdyti ir psichologinę reakciją į stresą. Atlikęs daugybė tyrimų daktaras Jeff Rediger parodo, kad didžioji mūsų fizinės tikrovės dalis yra sukurta galvose. Pozityvus mąstymas keičia patirtį ir paveikia net fizinį kūną. Psichologinės būsenos gerinimas gali tapti galia, padedančia įveikti ligas.
„Išgiję. Nepaprasta minčių ir kūno galia įveikti net nepagydomas ligas“ – informatyvi mokslininko knyga, kuri suteiks tikėjimo ir vilties.
Jeff Rediger – Harvardo medicinos mokyklos psichiatrijos docentas, medicinos mokslų daktaras, teologas, psichiatras. Autorius apie savo tyrimus dažnai kalba įvairiose televizijos laidose, rašo straipsnius, išleido populiarią knygą „Išgiję“.
Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame knygą įsigyti internetu. Galime pasiūlyti ir kitų žanrų bei siužetų skaitinių. Online knygyne rasite patrauklių veikėjų, įdomių aprašymų, motyvacijos, mokslinių knygų ar net receptų. Čia pirkti verta, nes per akcijas ir išpardavimus knygos kainuoja pigiau. Parengėme visų leidinių santraukas, kuriose rasite ištraukų, puslapių skaičių ir kitų detalių, o skaitytojų atsiliepimai ir apžvalgos visada padės išsirinkti, ką skaityti.

ISBN: 9786094794315
Išleidimo metai: 2021
Puslapiai: 464
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 11.99 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt