Knygos pigiau

Išlaisvinta meilė. Knyga norintiems ją suprasti ir puoselėti

Ši knyga nėra romantiški padūsavimai ir pamokymai. Jos pagrindas – psichologų ir psichoterapeutų įžvalgos, padėsiančios suprasti ir meilės priežastis, ir jos spendžiamus spąstus. Knygoje pateikiama daug šiuolaikinių psichologinių tyrimų, kurių atradimai pamažu atskleidžia meilės paslaptį. Kodėl įsimylime šį, o ne kitą asmenį? Kokie partneriai tinkamiausi? Iš ko susideda meilė ir ar įmanoma šį jausmą valdyti?

Knygoje nagrinėjamos įvairios meilės teorijos, partnerio pasirinkimo subtilybės, poros suderinamumas, seksas, jausmų kaita, meilės taisyklės, krizės bei būdai šiam jausmui atgaivinti ir palaikyti. Kiekvienas skaitytojas – mylintis, norintis mylėti ar būti mylimas – ras joje naudingos informacijos ir patarimų, kuriuos galės pritaikyti savo gyvenime.

„Išlaisvinta meilė“– tai kruopščiai atrinktos žinomų psichologų ir psichoterapeutų mintys apie meilę, testai ir naujausi tyrimų rezultatai. Visa tai pateikiama lengvai ir vaizdžiai.

Ši knyga sudaryta iš jau 20 metų sėkmingai gyvuojančio žurnalo „Psichologija Tau“ straipsnių rinkinio. Per ilgus žurnalo gyvavimo metus susikaupė daug įdomios ir naudingos medžiagos, nagrinėjančios meilę įvairiais aspektais. Būtų gaila jos nesurinkti į vieną knygą ir nepasidalinti su jumis.

ISBN: 9786094380044
Išleidimo metai: 2012
Puslapiai: 215
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 6.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt