Knygos pigiau

Jo norai, Jos norai. Kaip išvengti neištikimybės

Žymaus amerikiečių psichologo Willard F. Harley knyga „Jo norai, Jos norai“ jau ne kartą buvo geriausių knygų apie vyrų ir moterų santykius sąrašuose. Ką daryti, kad sutuoktinių ryšys degte degtų meile? Šie ir panašūs santuokos klausimai gvildenami knygoje, kurioje rasite vertingų patarimų, kaip duoti vienas kitam tai, ko abiem labiausiai reikia gyvenant kartu.
Knyga „Jo norai, Jos norai“ pirmą kartą buvo išleista dar 1986 metais, ir iki šių dienų tiražai vis kartojami. Skaitytojai pripažįsta, kad šis patarimų rinkinys išmokė juos puoselėti meilės gyvybingumą, ir galėtų patvirtinti, kad brandi santuoka bei gražus poros tarpusavio ryšys yra tikrai įmanomas.

Zymaus amerikieciu psichologo Willard F. Harley knyga Jo norai, Jos norai jau ne karta buvo geriausiu knygu apie vyru ir moteru santykius sarasuose. Ka daryti, kad sutuoktiniu rysys degte degtu meile? Sie ir panasus santuokos klausimai gvildenami knygoje, kurioje rasite vertingu patarimu, kaip duoti vienas kitam tai, ko abiem labiausiai reikia gyvenant kartu.

ISBN: 9786090101117
Išleidimo metai: 2011
Puslapiai: 240
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 14.20 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt