Knygos pigiau

Jūsų pasąmonės galia (naujas leidimas)

Joseph Murphy – pozityvaus mąstymo šalininkas, saviugdos žanro bestselerių autorius. Knyga „Jūsų pasąmonės galia (naujas leidimas)“ milijonus žmonių įkvėpė pakeisti savo gyvenimą. 1963-iais metais pasirodęs leidinys iki šiol spausdinamas ir laikomas vienu geriausių saviugdos tekstų. Naujas leidimas pritaikytas XXI amžiaus žmogui ir papildomai išplėstas įvairiais autoriaus pasisakymais.
Ši knyga atveria kelią į žmogaus pasąmonę. Skaitytojai išmoks suprasti, kaip ji veikia, taip pat, kaip panaudoti pasąmonės galias bet kokioje gyvenimo situacijoje. Tiesa ta, kad daugelis neįveikiamų kliūčių gimsta pasąmonėje. Žmonės patys jas susikuria ir trukdo siekti svajonių. Pasitelkę Joseph Murphy patarimus išmoksime sau padėti ir nustoti kenkti.
Sąmonė yra tarsi pasąmonės ledkalnio viršūnė, tad didžioji dalis mūsų sprendimų įvyksta „po vandeniu“. „Jūsų pasąmonės galia (naujas leidimas)“ parodys kaip geriau save suprasti. Su autoriaus siūlomais įrankiais save analizuoti ir keisti taps paprasta. Knygoje rasite daugybę realių pavyzdžių, praktikų ir patarimų.
Skaitydami knygą sužinosite, kur slypi laimė. Išmoksite blogus įpročius pakeisti teigiamais. Knygoje rasite daug žinių apie senovės ir dabarties ligų gydymą įtaigos pagalba. Pagerinsite asmeninius bei profesinius santykius su kitais žmonėmis. Rasite kelią į karjeros viršūnę, taip pat nugalėsite įvairias savo baimes ir rimtas fobijas, geriau miegosite. Be to, patarimai padės išlikti pozityviais!
Knygoje „Jūsų pasąmonės galia (naujas leidimas)“ išdėstytos pamokos yra nesudėtingai įgyvendinamos. Joseph Murphy – buvęs dvasininkas, todėl savo tekstuose jis dažnai cituoja Bibliją, tačiau autorius teigia, kad jo pasąmonės galios metodai nesiremia jokia konkrečia religija ir tinka bet kokios lyties, amžiaus ar tikėjimo žmonėms.
Skaitytojai savo atsiliepimuose leidinį rekomenduoja tiems, kurie nebetiki savimi, yra pavargę nuo rutinos, nebemoka džiaugtis gyvenimu, stokoja optimizmo. Knyga įkvėps keistis ir mąstyti pozityviai.
Joseph Murphy (1898–1981) – amerikiečių dvasininkas, pozityviojo mąstymo šalininkas, filosofijos ir teologijos daktaras. Jis parašė apie 30 populiariosios psichologijos žanro knygų, kurios susilaukė milžiniško populiarumo. Jo leidiniai verčiami į daugybę kalbų ir parduodami milijoniniais tiražais.
Iš anglų kalbos vertė Jurgita Vyšniauskienė
Nėra žmogaus, kuris nenorėtų pagerinti savo gyvenimo, todėl rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Pasidomėkite apžvalgomis bei šią ir kitas knygas pirkite online knygyne. Čia pirkti dažnai pigiau, nes daug gerų kainų rasite išpardavimų ir akcijų skiltyje. Jūsų laukia įdomūs veikėjai, siužetai, vaizdingi aprašymai, receptai, patarimai ir motyvacija! Rinkdamiesi knygą, atsižvelkite į jos santrauką, kurioje rasite puslapių skaičių, trumpą aprašymą, ištraukų.

ISBN: 9786090138229
Išleidimo metai: 2019
Puslapiai: 320
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 12.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt