Knygos pigiau

Jūsų vidinė erdvė. Atsikratykite daiktų ir minčių balasto

Knyga „Jūsų vidinė erdvė. Atsikratykite daiktų ir minčių balasto“ pateikia įtikinamą modelį, kuriame dera senovinė erdvių tvarkymo išmintis ir šiuolaikiškas kovos su netvarka praktiškumas. Autorė padeda suprasti, kad tvarkymasis nėra vien tik užsiėmimas, bet ir puikus būdas veikti – po vieną mažą žingsnelį, stalčių ar akimirką vienu metu.

Mūsų patiriamas stresas ir vidinė sumaištis slepia nepaprastai erdvią vietą, kurią galima pavadinti vidine ramybe. Tai natūrali būsena, kurios dažniausiai nepatiriame, nes esame apraizgyti troškimų ir baimių voratinklio.
Netvarka – ne tik spintoje sukauptas menkavertis turtas. Tai bet kuris daiktas ar mintis, kliudantis mums patirti savo tikrąjį „aš“. Vidinis chaosas dažnai tampa dar vienu šeimos nariu, kurį maitiname, suteikiame pastogę ir nešiojamės kartu su savimi. Knygoje „Jūsų vidinė erdvė. Atsikratykite daiktų ir minčių balasto“ Stephanie Bennett Vogt atskleidžia, kad ne patys daiktai, o chroniškas prisirišimas prie jų sukuria mus klampinančios jėgos lauką, drumsčiantį mūsų suvokimą ir paralyžiuojantį gyvenimus.

Jūsų vidinė erdvė, pasitelkusi patarimus, meditacijos pratimus ir kovos su netvarka būdus, išmokys jus:
– Įveikti chaosą namuose ir gyvenime
– Mėgautis savo vidine erdve – vieta, kupina ramybės ir džiaugsmo
– Atsisveikinti su netinkamais žmonėmis, vietomis ur daiktais

Stephanie Bennett Vogt – Didžiosios Britanijos lektorė, jau trisdešimt penkerius metus analizuoja ir dalijasi patirtimi, kaip atkurti pusiausvyrą namuose.

Iš anglų k. vertė Inga Būdvytytė Treigienė

ISBN: 9786090110447
Išleidimo metai: 2013
Puslapiai: 312
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 8.70 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt