Knygos pigiau

Kaip sutvarkyti savo Š…. Paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi

Bestselerių autorės Sháá Wasmund saviugdos knyga „Kaip sutvarkyti savo š*dą: paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi“ – tikra motyvacijos bomba. Ji visus nusivylusius ir pavargusius žmones įkvėps susiimti, stoti ant kojų ir, pagaliau, pasiekti to, ko visada troško.
Ar jūsų gyvenimą valdo pasiteisinimai? Norite numesti svorio, bet randate priežasčių to nedaryti? Svajojate parašyti knygą, bet teisinatės, kad nėra laiko. Planuojate pakeisti darbą, bet ir vėl turite pasiteisinimų bei nieko nedarote? Jei į klausimus atsakėte teigiamai, tada knyga „Kaip sutvarkyti savo š*dą: paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi“ yra skirta jums.
Ir dar tiems žmonėms, kurie sako, kad nėra pinigų atostogoms, o jų atsiradus randa kitų priežasčių jas atidėti. Tiems, kurie savo sveikatos nelaiko prioritetu. Tiems, kuriems atrodo, kad ir ką jie daro, tikslas nepriartėja nė per centimetrą. Tiems, kurie kupini savikritikos ir tiems, kuriems jau atsibodo plaukioti nesėkmių baloje.
Tačiau autorė Sháá Wasmund teigia, kad knygą „Kaip sutvarkyti savo š*dą: paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi“ ratu apeiti turėtų tie, kurie tiki, kad be pastangų lengva pasiekti gerus rezultatus ir tie, kurie nenori keistis ar prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą.
Sháá Wasmund saviugdos knygos įvade rašo, kad teksto nebūtina skaityti nuo pradžios iki galo. Skaitytojas pats gali nuspręsti, kurioje vietoje jis nori nerti į pokyčių jūrą. Jei norite kažką praleisti, o grįžti vėliau – puiku! Skaitydami knygą jūs ne kartą aiktelėsite atpažinę save. Autorė primena, kad daugybė žmonių jaučia nepasitenkinimą kuria nors gyvenimo sritimi, pavyzdžiui, kuria nuostabius romantinius santykius, tačiau kenčia nuo prastos finansinės situacijos. Arba šiais metais nubėgote tris maratonus, bet niekaip nepasiryžtate kurti verslo. Ši knyga suteiks postūmį ir naujų idėjų, kaip taisyti netenkinančias gyvenimo sritis arba, kaip sako pavadinimas, sutvarkyti savo š*dą.
„Kaip sutvarkyti savo š*dą: paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi“ – tiems, kurie nori pažinti save, identifikuoti problemas ir rasti jų sprendimo būdą. Savipagalbos žanro knyga siūlo daug praktinių patarimų, kuriuos savo gyvenime pritaikyti galės kiekvienas.
Sháá Wasmund – viena žymiausių Jungtinės Karalystės verslininkių, knygų autorė. Moteris yra paramos smulkiems verslininkams platformos įkūrėja. Sháá Wasmund mokėsi Londono ekonomikos mokykloje ir tuo metu rašė žurnalui „Cosmopolitan“. 1994-ais metais ji įkūrė savo viešųjų ryšių agentūrą ir pirmasis jos klientas buvo verslininkas bei išradėjas seras James Dyson. 2015-tais metais moteris metė darbą ir nusprendė gyventi savo svajonių gyvenimą. Savo patirtį jį ir aprašė gyvenimo vadove „Kaip sutvarkyti savo š*dą“.
Iš anglų kalbos vertė Lina Navickaitė
Siekiate gyvenimo pokyčių? Sudomino trumpas aprašymas? Neatidėliokite, nes knygą įsigyti internetu tikrai paprasta. Tuo pačiu krepšelį papildykite ir kitais gerais leidiniais, kuriuose rasite patarimų, arba suraizgytų įmantrių siužetų bei įdomių veikėjų. Pas mus visada geros kainos, tačiau jei pirkti online norite dar pigiau, parengėme daug išpardavimų bei akcijų. Išsirinkę knygą paieškokite atsiliepimų bei apžvalgų, perskaitykite ištrauką, aprašymą, santrauką, patikrinkite apimtį nurodantį puslapių skaičių ir apsipirkimas internetu tikrai nudžiugins paprastumu ir operatyvumu.

ISBN: 9786098254457
Išleidimo metai: 2020
Puslapiai: 176
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 3.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt