Knygos pigiau

Karalius rodo charakterį

Nepastebėsite, kaip jūsų gyvenimo saulė, epicentras ir valdovas – kūdikis – atsistos ant kojų ir nužygiuos gyventi gyvenimo. Klausimai, kurie iškils, „karaliui“ išlipus iš sauskelnių, bus kur kas keblesni, nei tie, kurie kamavo pirmaisiais metais. Šypsositės prisiminę, kad gyjanti bamba ar nagučių karpymas kadaise atrodė Didžioji Problema. Tikrasis jūsų, kaip tėvų, talentų šou prasideda tik dabar.
Kodėl jis mušasi, nors namuose niekas nekelia balso? Kodėl nesako eilėraščio per darželio šventę, kai kiti vaikai veržiasi į sceną? Kaip ištverti parduotuvėje, kai kiekvienas apsipirkimas baigiasi isterija dėl nenupirko žaislo? Laimei, gyvename informacijos ir šviesaus proto laikais, kai psichologų, pedagogų ir vaikų gydytojų komandos mums gali išaiškinti, kodėl vaikai taip elgiasi.
Perskaitę šią knygą sužinosite:
viską apie vaikų temperamentus
kuo skiriasi vaikai pagal gimimo eiliškumą šeimoje
kodėl mušasi broliai ir seserys, kaip užbėgti vaikų pavydui už akių
kaip išgyventi trečiųjų metų krizę ir kodėl ji yra labai geras dalykas
gerų metodikų, kaip pripratinti prie darželio
kaip pažaboti vaiko agresyvumą
kodėl auginti drovų vaiką ne ką lengviau nei agresyvų
kaip reaguoti, jei vaikas apsivogė
kodėl maži vaikai yra tikri netvarkos čempionai
kaip susidraugauti su savo vaiku, kad jis užaugęs norėtų jus aplankyti ne tik per Kūčias
Leisdami „Mamos žurnalą“ kaupiame aukso vertės patarimus, surašytus mūsų – lietuvių – specialistų, todėl mums labai artimus ir pritaikomus. Dalinamės jais todėl, kad mylime savo vaikus, o jūs savuosius irgi neabejotinai mylite, nes paėmėte į rankas šią knygą. Meilė, kuri nepaiso jokių patarimų ir įžvalgų, vadinama akla, o meilė, kurią pastiprina žinojimas „aš elgiuosi teisingai“ daro stebuklus.

ISBN: 9786099584324
Išleidimo metai: 2017
Puslapiai: 250
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 3.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt