Knygos pigiau

Karmos diagnostika 1-3 knygos

Knygoje „Karmos diagnostika" pasakojama, kaip suvokti žmogų, sąmonę, pasąmonę, jos informacinius-energetinius klodus: kaip užkirsti kelią ligoms, ieškant jų atsiradimo priežasčių, kaip svarbu žmogui dvasiškai ir intelektualiai tobulėti.
Prieš jus ne tik nauja knyga, nagrinėjanti temą, kuri šiandien domina daugelį; čia aiškinama originali koncepcija, kaip pažinti dvasinio pasaulio, kuriam paklūsta materialusis pasaulis, dėsnius, o taip pat analizuojamos galimybės įeiti į bioenergetikos pasaulį.
Svarbiausias knygos tikslas – praplėsti mus supančio pasaulio suvokimą, atskleisti ir išnagrinėti jį valdančius mechanizmus, ir pateikti taisykles, kaip įžengiama į bioenergetiką, nes žmogaus tobulėjimas turi prasidėti nuo pasaulio suvokimo, jo dėsnių supratimo ir savęs kaip vieningos Visatos sistemos dalelės įsisąmoninimo. Šiuolaikinė žmonija labai nutolo nuo dvasinių ištakų, todėl panaši į prakiurusį laivą, kurio variklis sugedęs, kapitono nėra, o komanda susivaidijusi. Kai kurie ekipažo nariai pradėjo tai suvokti, pasigirsta kvietimų taikytis ir remontuoti laivą. Tačiau didžiausia bėda, – ir jos niekas nenujaučia, – kad laivas artėja prie rifų ir netgi variklio remontas negali išgelbėti laivo ir jo komandos, jei nebus pakeista plaukimo kryptis.
Žmonijai gresia kur kas didesnis ir rimtesnis pavojus negu branduolinis karas, tasai pavojus – dvasios pakrikimas. Baisiausi praradimai tie, kurių mes nepastebime ir nejaučiame, nes mirtis pradžioje atsiranda biolauko lygmenyje, o tik po to – kūno lygmenyje. Dabar šis procesas artėja prie kritinio taško, nes nuo mūsų dvasingumo šiandien priklausys mūsų vaikų ir vaikaičių rytdiena. Taigi, kuo skurdesnis mūsų dvasingumas šiandien, tuo skurdesnė bus mūsų palikuonių dvasinė ir fizinė sveikata.

ISBN: 9986504422
Išleidimo metai: 1996
Puslapiai: 560
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 6.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt