Knygos pigiau

Kaulų sodas

Naujajame Tess Gerritsen trileryje nežinomi kaulai, neatskleistos paslaptys ir neišnarplioti nusikaltimai iš tolimos praeities meta grėsmingus šešėlius į dabartį.
Savo įsigyto namo sode Džulija Hemil aptinka kraupų radinį – akmeningoje dirvoje užkastą moters kaukolę, o Bostono teismo medicinos ekspertė Mora Ailz įgudusia akimi nustato neabejotinas nusikaltimo žymes. Tačiau žinios apie tai, kas tokia toji bevardė moteris buvo ir kas jai nutiko, siekia 1830-uosius…
Kad išgalėtų susimokėti už mokslą, Norisas Maršalas, gabus, bet neturtingas Bostono medicinos koledžo studentas, padeda iš kapų grobti numirėlius, kurie reikalingi mokantis anatomijos. Tačiau netgi tokia šlykšti komercinė veikla nublanksta prieš sukrečiančią medicinos sesers žmogžudystę. O kai toks pat šiurpus likimas ištinka įžymų daktarą, dėl nelegalios prekybos lavonais Norisas tampa pagrindiniu įtariamuoju.
Su nesilpstančia įtampa ir nepaprastu dėmesingumu XIX amžiaus detalėms „Kaulų sode“ išmoningai supinami intriguojantys pagrindinių veikėjų pasakojimai, tampantys tikra tamsia detektyvine mįsle.

ISBN: 9789955132134
Išleidimo metai: 2009
Puslapiai: 317
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 10.90 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt