Knygos pigiau

Ketinimo galia. Kaip įgyvendinti savo svajones ir norus

Valerijus Sinelnikovas – žinomas psichoterapeutas, psichologas ir homeopatas. Jis yra unikalių, tačiau paprastų ir be galo veiksmingų gydomųjų metodikų autorius. Jo psichoterapiniai metodai padėjo tūkstančiams žmonių susigrąžinti sveikatą, pakelti asmeninio gyvenimo gerovę, patirti gyvenimo džiaugsmą. Valerijaus Sinelnikovo knygos moko, kaip, pažadinus pasąmonės galias, atsikratyti kaltės jausmo, įveikti depresiją ir pavydą, išsigydyti nuo daugybės susirgimų, kaip užkirsti jiems kelią ir siekti laimės.
Knygoje "Ketinimo galia" autorius atskleidžia Ketinimo magijos struktūtą. Tai knyga apie minties ir ketinimo jėgą. Dešimties žingsnių pagalba įvaldę šias, kažkada slaptas, žinias, jūs galėsite sukurti tikrai įdomų savajį pasaulio modelį ir pradėsite kūrybingai gyventi.
"Šioje knygoje atskleidžiu Ketinimo magijos struktūrą. Tegul negąsdina jūsų šis žodis. Aš neketinu padaryti jus magais ar burtininkais, nes jūs jau tokie esate, tik to neįtariate. Ir rankose Jūs laikote ne juodosios ar baltosios magijos vadovą. Tai knyga apie dėsnius, kuriais remiasi bet kokie burtai. Tai knyga apie minties ir Ketinimo jėgą. Įvaldę šias, kažkada slaptas, žinias, jūs galėsite sukurti tikrai įdomų savąjį pasaulio modelį ir pradėsite kūrybingai gyventi.
Aš noriu, kad mano knyga kurį laiką taptų jums savotiška instrukcija, jūsų gyvenimo, arba jei norite, kelionių vadovu po bekraštes Visatos erdves. Galbūt ji padės jums atrasti tą unikalų gyvenimo kelią, kuris jums teiks džiaugsmo. Duok Dieve!
Galiu jus užtikrinti: jeigu jūs visa tai, kas čia aprašyta, naudosite praktikoje, tai jūsų gyvenimas pasikeis į gerąją pusę."
Valerijus Sinelnikovas

ISBN: 9786098047035
Išleidimo metai: 2012
Puslapiai: 180
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 7.93 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt