Knygos pigiau

Keturi daktaro Marčo sūnūs

„Iš proto vedantis romanas-paslaptis. Tobulai paslaptinga istorija, kupina netikėtų posūkių. Įtampa ir siaubas didėja su kiekvienu puslapiu, o atomazga pritrenkia kaip tyla po audringo Crescendo“.
Nouvel Observateur
Jis ir ji rašo dienoraščius. Jis – žudikas ir vienas iš keturių daktaro Marčo sūnų. Ji – Dženė, jaunoji tarnaitė, besislapstanti nuo policijos.
Nereikėjo jai knaisiotis po ponios garderobą… Nebūtų radusi dienoraščio, nebūtų perskaičiusi žudiko išpažinties, nebūtų sužinojusi, jog vienas iš daktaro Marčo sūnų – žudikas…
Bet – kuris? Juk visų keturių tokie angeliški veidai. Bet trauktis per vėlu. Blaškydamasi tarp savo liguistos baimės patekti į policininkų rankas ir baimės tapti būsima auka, Dženė nusprendžia pati demaskuoti nusikaltėlį. Nepasitikėdama savo alkoholio aptemdyta atmintimi, ji užrašinėja tyrimo eigą. Ir tada, slapta skaitant vienas kito dienoraščius, prasideda žiaurus ir liguistas žaidimas „slėpynėmis“.
Šiuolaikinė prancūzų rašytoja Brigitte Aubert (g. 1956) kritikų vadinama „įžūlia prancūzų psichologinio trilerio karaliene“. Ši detektyvinė istorija, subtiliai šiurpinanti skaitytoją, išversta į 15 pasaulio kalbų.

ISBN: 9955086238
Išleidimo metai: 2004
Puslapiai: 184
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 5.39 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt