Knygos pigiau

Knygą gali parašyti bet kas

Vieno populiariausių komikų Lietuvoje Olego Šurajevo knyga „Knygą gali parašyti bet kas“ – tai pirmoji lietuviška komedijos žanro knyga. Autorius joje pristato savo sukurtas istorijas, netikėtas, kartais šokiruojančias ir paradoksalias mintis ar fantazijas.
Knygoje „Knygą gali parašyti bet kas“ rasite 7 tekstus ir 80 paties autoriaus sukurtų iliustracijų, kurias vizualizavo ir leidiniui pritaikė iliustratorė Gintarė Kavaliauskaitė. Olego tekstai knygoje – tarsi trumpi stand-up pasirodymai, kuriuose rasite tik šiam komikui būdingo drąsaus, aštraus humoro, kartais ironijos ar sarkazmo ribą peržengiančios socialinės kritikos ir net visiškai netikėto atvirumo bei nuoširdžių prisipažinimų.
Knygoje „Knygą gali parašyti bet kas“ aprašytos įvairios gyvenimiškos situacijos, autorius naudoja skirtingus komedijos žanrus ir, kaip pats teigia, šia knyga nepretenduoja į literatūrą, o tiesiog siūlo skaitytojui pramogą.
O. Šurajevas yra sakęs, kad nuo pat vaikystės jautė, jog jis mąsto kažkaip kitaip nei visi ir kelia keistesnius klausimus nei iš jo tikimasi. Gana ilgą laiką jis to savo kitoniškumo gėdijosi, tačiau galiausiai suprato, jog tai ir yra jo jėga ir stiprybė. Dabar Olegas drąsiai kalba ir rašo tik tai, ką galvoja, atvirai ir drąsiai kritikuoja bei analizuoja šalies gyvenimą – politiką, kultūrą ir leidžiasi į filosofines diskusijas apie gyvenimo prasmę ir žmonių elgesio motyvus. Jo mąstymo kitoniškumas akivaizdus ir knygoje „Knygą gali parašyti bet kas“. Ją perskaityti galite maždaug per porą valandų, tačiau dar ilgai nešiositės šypsenas ir mintis, kurias ji sukels.
Oleg Šurajev yra populiarus rusų ir ukrainiečių kilmės lietuvių komikas. Jau po pirmojo savo stand-up pasirodymo jis sulaukė prieštaringų vertinimų dėl itin atvirų ir aštrių pasisakymų, tačiau daug kam patiko šviežio oro gūsis Lietuvos humoro scenoje, todėl komikas pradėjo rinkti ištikimų gerbėjų būrį. Vėliau Olegas kūrė TV ir interneto projektus, subūrė tūkstančius gerbėjų socialiniuose tinkluose. 2018 metais autorius pristatė vaidybinį filmą „Grąžinti nepriklausomybę“ – buvo vienas iš scenarijaus autorių bei prodiuserių.
„Knygą gali parašyti bet kas“ – pirmoji Olego knyga, kurioje jis teigia išnaudojęs galimybę pasakyti daugiau ir kitaip nei tai daro socialinėje erdvėje. Savo projektuose, rengiamose laidose, interviu ar pasisakymuose Olegas dažnai provokuoja, nebijo nejaukių socialinių situacijų, kurios atskleidžia visuomenės stereotipus ir demaskuoja melą, kurį toleruojame kaip mandagumą.

ISBN: 9786094752094
Išleidimo metai: 2018
Puslapiai: 112
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 4.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt