Knygos pigiau

Kūno kalba

Allan Pease, Karališkosios menų draugijos narys ir bendravimo įgūdžių ugdymo kompanijos vadovas yra žymiausias pasaulyje kūno kalbos specialistas. Ši pripažinta knyga „Kūno kalba“ išversta į trisdešimt dvi užsienio kalbas, jos tiražas viršija net keturis milijonus egzempliorių, tai viską pasako apie knygą.
Knygoje rašoma apie žmogaus gestikuliaciją – kūno kalbą, apie tai, kaip teisingai bendrauti su žmogumi, kad jo neįžeistum, kaip, vadovaujantis gestais, užsitikrinti kitų žmonių paramą ir pasitikėjimą, kontroliuoti interviu ar pokalbį, netgi kaip išvengti baudos už greičio viršijimą, pažinti kito žmogaus mintis ir pažinti gestus, kuriuos mes naudojame dažniausiai bei žinoti, ką jie reiškia. Pavyzdžiui, ar žinote ką reiškia toks žmogaus gestas, kai jis sėdi užsidėjęs koją ant kojos arba stovi sunėręs rankas įprastu būdu? Jei nežinote, bet tai Jus sudomino, tuomet, manau, vertėtų perskaityti šią knygą ir Jums.
Kiekvienoje temoje ir potemėje viskas yra aiškiai nagrinėjama ir net pateikta su begale pieštų pavyzdžių, kurie užima trečdalį knygos, kartais tai erzina, bet skaitant galima įprasti. Dar reikėtų pastebėti, jog pabaigus skaityti vieną ar kitą skyrių ir pradėjus sekantį, galite išvysti trumpą praėjusio skyriaus apibendrinimą, tačiau negana to, perskaičius beveik visą knyga, pasirodo dar viena tema su pavadinimu „Viską apibendrinant…“, kuri užima penkiolika paskutinių puslapių, o iš jų, grubiai skaičiuojant, septyni nusagstyti vien pieštais pavyzdžiais.

ISBN: 4779017521261
Išleidimo metai: 2003
Puslapiai: 240
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 7.60 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt