Knygos pigiau

Leninas. Militaristinės Rusijos gimimas

Lenino biustai ar statulos net ir XXI amžiuje yra rodiklis, kiek toli visuomenė pažengusi demokratijos link.
Nepriklausomybės idėjas puoselėjančios tautos pirmiausia pašalino šį simboliu tapusį žmogų iš viešų vietų. V. Putino Rusija Leniną tebegarbina. Kas iš tiesų buvo vienų nekenčiamas, kitų dievinamas revoliucionierius, stabu virtęs valstybės veikėjas ir bolševikų partijos vadas, kuris Rusijoje praleido tik 6 iš 30-ies politinės veiklos metų?
Britų istorikas, akademikas, Sovietų Rusijos istorijos ekspertas Robert Service, pirmasis gavęs prieigą prie išslaptintų Centrinio partijos komiteto archyvų, išnagrinėjo Lenino bylas ir sudarė išsamų bei objektyvų jo portretą. Sykiu per Vladimiro Iljičiaus Uljanovo biografiją mokslininkas atskleidžia socialinę, kultūrinę ir politinę Rusijos panoramą pereinant iš carizmo į leninizmą, supažindina su pagrindiniais jos politikos formuotojais, leidžia suprasti, kas kūrė didžiosios mūsų kaimynės istoriją ir kaip šiandien pasireiškia Lenino palikimas.

ISBN: 9786094037924
Išleidimo metai: 2015
Puslapiai: 736
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 8.70 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt