Knygos pigiau

Mamulė Mū

„Mamulė Mū supasi“
„Mamulė Mū susižeidžia“
Seniai seniai Lietuvos vaikai, prisimenu, dainuodavo tokią dainelę: „Kar-vė dvi-ra-čiu važiavooo!..” Turbūt labai garsiai dainuodavo, ir galbūt toji dainelė nuskriejo kitapus Baltijos jūros, į Švediją, pasiekė Jujos ir Tomo Vislanderių namus. Ir štai, kaip matote, jų sukurtoje knygoje toji karvė atvažiuoja dviračiu… į Lietuvą.
Žinoma, dėl tos dainelės juokauju, nes tokią smagią knygą laikant rankose, nejuokauti neįmanoma. Istorijas apie Mamulę Mū ir jos draugę Varną išgalvojo patys ponai švedai Vislanderiai. Juja po savo vyro Tomo mirties kai kurias iš jų parašė jau viena. Iš viso apie Mū ir Varną sukurtos šešios paveikslėlių knygos, taip pat du truputį ilgesnių pasakų rinkiniai, vienas iš jų jau irgi išleistas lietuviškai. Šios knygos labai mėgstamos Švedijoje. Prie to, be abejo, daug prisidėjo ir garsus dailininkas Svenas Nordkvistas, mums pažįstamas iš knygų apie dėdulę Petsoną.
Mamulė Mū tikrai nesuprastų, jeigu jos nepamėgtų šiuolaikiniai Lietuvos vaikai. O jau Varna tai apskritai kantrybės netektų!
Kęstutis Urba

ISBN: 9789955683261
Išleidimo metai: 2007
Puslapiai: 56
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 78.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt