Knygos pigiau

Meilė sau, arba Kuo atrakinamos moters savivertės durys

Knyga kiekvienai moteriai, ieškančiai savo galių ar pasiryžusiai jas pagaliau tinkamai panaudoti – „Meilė sau, arba kuo atrakinamos moters savivertės durys“. Saviugdos trenerės Ramintos Lapinskaitės įžvalgos ir pasakojamos istorijos įkvėps keistis arba suprasti, kad keistis visai nereikia.

Knygos autorė kalba apie moterų savivertę ir siūlo labai atidžiai įvertinti save, savo aplinką, pažvelgti kiek dėmesio skiriame kitiems ir kiek sau. Ji pasakoja apie moteris, kurių gyvenimus pakeitė net ne teigiami įvykiai, apie moteris, kurios kentė skausmą, vienatvę, niekuomet neturėjo laiko sau, tačiau išgyveno savo gyvenimo lūžį ir išmoko mylėti vienintelį žmogų, kuris niekada neišduos, visada mylės ir visada sugebės padėti – save.

Knygoje „Meilė sau, arba kuo atrakinamos moters savivertės durys“ daug paprastų, išmintingų gyvenimiškų patarimų, kurie įkvėps ieškoti savyje ypatingų, išskirtinių galių. Autorė pažįsta moters protą ir širdį, ji veda į kelionę, kurioje moko skirti laiko sau, savo sielai ir kūnui, kuris ne ką mažiau svarbus norint užmegzti ir išlaikyti ryšį su savimi ir savo prigimtimi.

Knygos autorė padės suvokti, kas esate iš tikrųjų, kokios jūsų ribos, jei jos apskritai egzistuoja, atskleisti savo stiprybes, priimti savo kitoniškumą ir autentiškumą, nustoti slėptis ir sužydėti ryškiausiomis savo tikrosios asmenybės spalvomis.

Raminta Lapinskaitė – Sąmoningų santykių studijos vadovė, saviugdos trenerė, koučingo specialistė.
Nuo 2012 metų veda mokymus, o nuo 2014 metų kuria savo mokymų programas, skirtas moterims. Moko moteris būti su savimi, pasitikėti savimi, rasti vidinę ramybę.
R. Lapinskaitė baigė Tarptautinės lyderystės akademijos bei Baltijos koučingo centro organizuojamus koučingo mokymus, o 2016 m. Koučingo paslaugų centre įgijo tarptautinę ICU (International Coaches Union) koučingo specialisto sertifikaciją. Supratusi, kad kelyje į savęs pažinimą svarbi ne tik siela, bet ir kūnas, baigė šokio judesio psichologijos pagrindų programą Maskvos profesinio vystymo integracinės psichologijos institute.
Šiomis ir kitomis studijose įgytomis žiniomis autorė dalijasi savo įkurtoje Sąmoningų santykių studijoje, kur dirba drauge su kitų sričių profesionalėmis.

ISBN: 9786090131879
Išleidimo metai: 2018
Puslapiai: 256
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 17.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt