Knygos pigiau

Mėlynasis jurginas

Susitikusios trys moterys ieško naujų gyvenimo kelių, suranda viena kitoje drąsos rizikuoti ir pasitikti ateitį. Stelos būdas viską planuoti apsaugo ją nuo per didelės rizikos, tačiau atvėrusi širdį naujai meilei suvokia, kad sugeba grumtis iki pabaigos.

Šimtamečiame Harperių dvare, netoli Memfio, visada gyveno kuris nors iš šeimos palikuonių. Ir, kiek pamena gyvieji, Harperių nuotakos šmėkla naktimis klaidžiojo tarp sienų dainuodama lopšines…

Jauna našlė Stela Rotšild, mėgindama išsivaduoti nuo praeities išgyvenimų, kartu su savo dviem energingais berniukais grįžta į gimtąsias vietas pietų Tenesyje, pradeda naują gyvenimą Harperių namuose ir darbą medelyne. Jos nebaugina nei namas, nei jo šeimininkė – vietinė legenda Roza Harper.

Paneigdama savo kaip sunkiai sugyvenamos moters reputaciją, Roza mielai priima Stelą į savo namus ir patiki jai klestinčio medelyno vadybininkės pareigas. Stelai labai patinka jos naujasis gyvenimas. Ji susidraugauja su Roza ir besilaukiančia mergina Heile. Be to, pajunta nenumaldomą potraukį kraštovaizdžio dizaineriui Loganui Kitridžui.

Užsimezgantis romanas nepatinka… Harperių nuotakai. Moterys, gilindamosi į Harperių namo istoriją, susiduria su skausmu ir įniršiu, kuris neleidžia nuotakos sielai ilsėtis ramybėje. Besiblaškanti siela pasiryžusi padaryti viską, kad sunaikintų aistrą, siejančią Loganą ir Stelą…

ISBN: 9955130857
Išleidimo metai: 2006
Puslapiai: 310
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 7.60 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt