Knygos pigiau

Moterų Kupė

Anita Nair – viena žymiausių šiuolaikinių Indijos rašytojų. Bet priešingai nei dauguma kitų Vakaruose skaitomų jos tautiečių, ji nerašo pataikaujamai egzotiškų pasakų apie dramblių jojikus ir gyvačių kerėtojus. Jos romanai – apie tikrus žmones ir tikrą gyvenimą, o ypač apie moteris, jų padėtį visuomenėje, jausmus, išgyvenimus.
Susipažinkite su Akila – 45 metų netekėjusia pajamų mokesčio valdininke, moterimi, kuriai niekad nebuvo leista gyventi savo pačios gyvenimo – vien duktė, sesuo, teta, maitintoja – kol vieną dieną ji nusiperka bilietą į Kanijakumarį. Intymioje traukinio atmosferoje, kur įsitaisiusios vien moterys – „moterų kupė“ – Akila užduoda penkioms savo bendrakeleivėms klausimą, kuris ją kankina visą gyvenimą: ar gali moteris likti viena ir būti laiminga, ar visaverčiam gyvenimui jai būtinai reikia vyro?
Šis nuostabiai spalvingas, žavus ir šiltas romanas nukelia skaitytoją į patį moterų gyvenimo šiuolaikinėje Indijoje epicentrą parodydamas, kad moterų santykių su vyrais, motinomis, draugėmis, darbdaviais ir vaikais problemos yra tokios pačios visame pasaulyje.

ISBN: 9986164400
Išleidimo metai: 2008
Puslapiai: 347
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 17.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt