Knygos pigiau

Moterys, kurios galvoja per daug

Būna, kad neužmiegate naktimis, sukate galvą apie tai, ko reikia jūsų vaikams, arba kaip tinkamai pasirūpinti senstančiais tėvais? Vėl ir vėl analizuojate savo karjeros posūkius, galvojate, kaip ir kokį darbą dirbsite ateityje?
Jums sunku atsigauti ko nors netekus arba patyrus nesėkmę? Jei bent į vieną į šių klausimų atsakėte taip, gali būti, kad jūs galvojate per daug.
Jeilio universiteto psichologijos profesorė Susana Nolen – Hoeksema knygoje „Moterys, kurios galvoja per daug“ pristato savo atlikto tyrimo apie moterų polinkį į besaikį analizavimą išvadas: aiškina, kaip moterims itin būdingas besaikis analizavimas kenkia pilnaverčiam ir džiugiam gyvenimui, kokių negatyvių ir destruktyvių pasekmių jis gali turėti. Autorė pateikia praktinių patarimų, kuriuos kiekviena moteris gali panaudoti savo gyvenime ir taip išsilaisvinti iš užburto neigiamų minčių, jausmų bei patyrimų rato.
„Moterys, kurios galvoja per daug“ – tai dvidešimt devynios jau pasiteisinusios, paprastai ir suprantamai išdėstytos strategijos, kurios padės išmokti užkirsti kelią nesibaigiančiai slegiančių minčių lavinai ir tiesiog gyventi produktyvesnį bei laimingesnį gyvenimą.

ISBN: 9785415022281
Išleidimo metai: 2012
Puslapiai: 320
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 22.99 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt