Knygos pigiau

Mozarto muzikos poveikis

„Netrukus sukaks 250 metų nuo Mocarto gimimo. Kompozitorius garsus dėl įvairių priežasčių. Pastaruoju metu atlikta itin daug tyrimų ieškant atsakymo, kodėl būtent Mocarto muzika yra gydanti. Jo muziką žinovai ir mokslininkai renkasi, nes ji labai švari, aiški, įdomios muzikinės architektūros. Mocarto muzikos ritmika, melodika ir aukšti dažniai stimuliuoja ir veikė kūrybines bei skatinamąsias smegenų sritis.“
Don Campbell

Knygoje „Mocarto muzikos poveikis“ muzikinės žinios persipina su anatomija, medicina ir net filosofija. Kompozitorius, rašytojas ir gydytojas Don Campbell pasakoja ne vien apie Mocartą ir muziką, kaip meno rūšį, bet ir apie gydomąją muzikos terapiją, kuri vis plačiau taikoma JAV.
Vienas įdomiausių skyrių – „Nepaprastos istorijos“. Autorius pasakoja, nuo kokių ligų muzikos klausymas ir atlikimas gali išgelbėti net beviltiškus ligonius: nuo epilepsijos iki viršsvorio.
Deja, vieno recepto visoms ligoms nėra. Rekomendacija – kuo dažniau klausytis klasikinės muzikos. Jei ir nepasveiksite, tai bent atsipalaiduosite.

Iš anglų kalbos vertė Daiva Tamošaitytė

ISBN: 9955978201
Išleidimo metai: 2005
Puslapiai: 336
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 15.30 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt