Knygos pigiau

Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje

Knygos „Ideali organizmo būklė. 10 dienų planas idealiai žarnyno būklei pasiekti“ autorė Robynne Chutkan tęsia savo itin naudingą darbą ir pasakoja apie tai, kaip nuo žarnyno būklės priklauso viso kūno sveikata. „Naujas būdas stiprinti sveikatą“ – tai knyga, kuri gąsdinančius naujausius tyrimus paverčia veiksmų planu, tinkančiu visiems, siekiantiems pagerinti kasdienę savijautą.
Viena iš žymiausių šių laikų gastroenterologių analizuoja naujausius mikrobiomo tyrimus ir, remdamasi jais, pristato visiškai naują būdą, kaip pagerinti viso organizmo sveikatą.
Žinia, kad bakterijos kartais gali būti geriausiais žmogaus draugais tėra ledkalnio viršūnė. Šiuo metu aktualiausia ir labiausiai aptarinėjama medicininė tema yra mikrobiomas – taip vadinama trilijonų bakterijų, gyvenančių mūsų žarnyne, visuma. Išanalizavusi naujausius tyrimus ir atradimus dr. Robynne Chutkan knygoje „Naujas būdas stiprinti sveikatą“ paaiškina, kaip įprasta vakarietiška mityba ir gyvenimo būdas verčia mikrobiomą badauti ir išnaudoti gerąsias bakterijas, kurios palaiko mūsų sveikatą. O tuo pačiu žarnyne daugėja blogųjų, kenksmingų bakterijų.
Žarnyno bakterijų disbalansas lemia tai, jog esame labiau linkę sirgti ar nutukti, kenkia mūsų virškinimo sistemai, hormonų veiklai, imunitetui ir net genetikai. Tačiau knyga „Naujas būdas stiprinti sveikatą“ nėra gąsdinimų rinkinys. Autorė pristato trijų lygių programą, padėsiančią subalansuoti žarnyno bakterijas ir pagerinti sveikatą.
Autorė pateikia specialių receptų, kuriais pasinaudoję papildysite savo mikrobiomą ir atsako į klausimus:
– Kodėl rankų dezinfekavimo skystis ir antibiotikai pašalina natūralią mūsų kūnų apsaugą;
– Kodėl būtini probiotikai ir prebiotikai;
– Koks ryšys tarp mikrobiomo ir smegenų.
Knyga „Naujas būdas stiprinti sveikatą“ yra pirmoji, kuri naujausius mikrobiomo tyrimus paverčia praktišku, veiksmingu planu, padėsiančiu atkurti ir papildyti mūsų mikrobiomą bei sustiprinti viso organizmo sveikatą.
„Gastroenteologė R. Chutkan pateikia rimtai argumentuotą pasiūlymą žmonėms gyventi purvinai, o valgyti švariai… Apgalvotas požiūris į sveikatą ir gerą savijautą, kuris tikrai vertas skaitytojų laiko.“
Publishers Weekly
Dr. Robynne Chutkan – viena iš žinomiausių pasaulyje Amerikos gastroenterologių. Mokėsi Jeilio ir Kolumbijos universitetuose, dirba ir dėsto Džodžtauno universiteto ligoninės gastroenterologijos skyriuje. Yra centro „Digestive Center for Wellness“ įkūrėja ir vadovė. Dažnai dalyvauja televizijos laidose ir duoda interviu sveikatos temomis. Mėgsta bėgioti ir praktikuoja jogą.
Iš anglų kalbos vertė Michailas Aizena

ISBN: 9786094442797
Išleidimo metai: 2019
Puslapiai: 396
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 6.50 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt