Knygos pigiau

Naujoji galia. Kaip ji keičia XXI amžiaus pasaulį ir kodėl turime ją pažinti

Kodėl vieni žmonės šuoliais lekia į priekį, o kiti taip atsilieka šiame chaotiškame amžiuje? Knygoje „Naujoji galia. Kaip ji keičia XXI amžiaus pasaulį ir kodėl turime ją pažinti“ Jeremy Heimans ir Henry Timms stoja akis į akį su svarbiausiomis mūsų laikų istorijomis – tokių megaplatformų kaip Feisbukas ar Uberis iškilimas, netikėtos Obamos ir Trumpo pergalės prezidento rinkimuose, staigiai iškilęs judėjimas #MeToo. Knygos autoriai atskleidžia tai, kas slypi už šių istorijų – naujoji galia.
Žmonijos istorijoje galios taisyklės labai ilgai buvo visiškai aiškios: galia buvo tai, kuo pasinaudojama, o po to pavydžiai saugoma. Tokia „senoji“ galia buvo savotiško elito privilegija, daugumai nepasiekiama. Tačiau šiais laikais mūsų nuolatinis buvimas bendrame tinkle sukūrė naujas galios taisykles. Naująją galią kuria dauguma. Ši galia atvira, įtraukianti, veikia kaip srovė ir yra galingiausia, kai auga. Kova tarp senosios ir naujosios galių apibrėžia, kas mus valdo, kaip mes dirbame ir net, kaip mes mąstome ar jaučiamės.
Naujoji galia labai aiškiai nušviečia mūsų šiuolaikinės kultūros fenomeną, nuo tokių judėjimų kaip #BlackLivesMatter iki ledinio vandens kibiro iššūkio ar Airbnb. Šie pavyzdžiai atskleidžia naujosios galios stiprybes. Knygos „Naujoji galia. Kaip ji keičia XXI amžiaus pasaulį ir kodėl turime ją pažinti“ autoriai pateikia pavyzdžių iš verslo, visuomeninės veiklos, pop kultūros ir tokių organizacijų kaip Lego, NASA, TED tyrimų. Jie paaiškina, kaip sukurti naująją galią ir ją sėkmingai panaudoti. Jie taip pat tyrinėja ir tamsiąją šios galios pusę, pavyzdžiui, tai, kaip naująją galią savo žiauriems tikslams panaudojo ISIS.
Prasidėjus naujosios galios veikiamai erai ši knyga siūlo būdą iš naujo suprasti pasaulį ir savo vaidmenį jame. New York Times skiltininkas David Brooks knygą „Naujoji galia. Kaip ji keičia XXI amžiaus pasaulį ir kodėl turime ją pažinti“ pavadino geriausiu iki šiol matytu langu į naująjį pasaulį.
„Ši knyga pasirodė pačiu laiku, jei tik norite suprasti, kaip keičiasi pasaulis, kas iš tikrųjų jame vyksta ir kaip kiekvienas iš mūsų galime rasti savo kelią“.
Richard Branson
„Puikus ir svarbus darbas, ne tik padedantis suprasti, kaip keičiasi galios dinamika, bet ir siūlantis pagalbą ir pasitikėjimą, kad galėtume panaudoti tuos pokyčius pradėdami verslus, platindami idėjas ar kurdami geresnį pasaulį“.
Paul Polman, Unilever generalinis direktorius
Jeremy Heimans – aktyvistas, įkūrė ir vadovauja organizacijai Purpose, kuri kuria ir remia socialinius judėjimus visame pasaulyje.
Henry Timms – pelno nesiekiančio kultūros ir bendruomenės centro 92nd Street Y prezidentas ir generalinis direktorius, vienas iš #GivingTuesday – tarptautinės filantropijos dienos – kūrėjų.

ISBN: 9786094373787
Išleidimo metai: 2018
Puslapiai: 388
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 9.80 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt