Knygos pigiau

Nematoma mergina

Bestselerių „Tada ji dingo", „Stebiu tave" ir „Šeima iš viršaus" autorė pristato dar vieną įtraukiančią ir painią istoriją apie tamsias šeimos paslaptis bei išdavystę.
Jūs nematote jos, bet ji mato jus.
Vidurnaktis. Apleistoje statybvietėje vidury miesto, kur medžioja katės ir amsi lapės, mergina stebi…
Kai Seifarei Medoks buvo dešimt metų, nutiko kai kas siaubingo, ir nuo tada širdyje ji nešiojasi nuoskaudą. Jos sielą pagydyti turėjęs žmogus vis dėlto nesugebėjo to padaryti, dėl to dabar Seifarė slapstosi šešėliuose — tapo nematoma — ir bando sužinoti to vyro paslaptis.
Ovenas Pikas taip pat nematomas. Jis niekada neturėjo merginos, niekada neturėjo draugų. Jo niekas nemato. Jis niekam nerūpi.
Tačiau kai vėlų Valentino dienos vakarą netoli jo namų Seifarė dingsta, staiga visų akys susminga į Oveną. Jis kaltinamas dėl gražuolės paauglės pagrobimo…
„Nematoma mergina" — sumaniai supinta istorija apie tai, kaip dažnai blogų žmonių ieškome netinkamose vietose, kol tikrieji grobuonys ramiai vaikšto tarp mūsų.
„Užbaigiau Lisos Jewell įtraukiančią „Nematomą merginą" ir negaliu atsidžiaugti, kad atsispyriau pagundai padėti knygą į šalį. Geriausia jos knyga iki šiol.“
Jojo Moyes
„Puikus pavyzdys, kaip rašyti išlaikant tempą ir įtampą.“
Harriet Tyce
„Įdomi ir įtraukianti knyga.“
Mirror
„Rašytoja nebijo įsmeigti ledinių ašmenų skaitytojams į širdis, nagrinėdama šiurpias gyvenimo realijas.“
Adele Parks
„Įtraukianti, netikėtais siužeto vingiais vis supainiojanti knyga — Lisa Jewell niekada jūsų nenuvils.“
Clare Mackintosh

ISBN: 9789955139942
Išleidimo metai: 2021
Puslapiai: 368
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 5.95 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt