Knygos pigiau

Optimali sveikata pagal paleomitybą

Maitintis pagal paleo nereiškia, kad reikia vėl tapti urviniu žmogumi! Šis mitybos planas ragina įsiklausyti į savo kūną, grįžti prie natūralaus, sezoninio maisto, puoselėti savo kūną gardžiais visaverčiais patiekalais ir gyventi labiau subalansuotą gyvenimą. Pradėję šį iššūkį natūraliai suvartosite mažiau cukraus, išvengsite konservantų ir smarkiai perdirbto maisto bei visiems laikams pamiršite kalorijų skaičiavimą!

Paleomitybos specialistė Claire Yates šioje knygoje "Optimali sveikata pagal paleomitybą" labai nuodugniai paaiškina, kodėl prastėja žmonių sveikata ir kaip paleomityba (ne „dieta“!) padeda išvengti didžiausios XXI amžiaus rykštės. Taip pat sužinosite visą tiesą apie riebalus, angliavandenius, skaidulines medžiagas ir baltymus, kaip pasitelkus „maistą kaip vaistą“ pataisyti ir išsaugoti sveikatą. Laikydamiesi 28 dienų „perkrovimo plano“ išmoksite susidaryti savo individualų valgiaraštį, kuris tiks būtent jums ir niekam kitam, atsižvelgiant į jūsų savijautą, organizmo poreikius ir fizinio aktyvumo lygį. Taip pat galėsite išmėginti per 100 gardžių patiekalų – pusryčiai, pietūs ir vakarienė bus ne tik be galo sveiki, bet ir skanūs!

Claire Yates – gydytoja dietologė, medicinos mokslų bakalaurė, aistringa paleomitybos šalininkė. Claire Yates domisi sveikata ir mėgsta linksmai leisti laiką! Gydytoja prisipažįsta, kad mėgaujasi puikiu maistu ir gera kava. Claire įsitikinimu, visavertis gyvenimas ir sveikas maistas neturėtų sukelti nuobodulio: juk galima džiaugtis puikia savijauta ir kartu mėgautis vienais gardžiausių patiekalų! Dalydamasi sukauptomis žiniomis ir gyvendama taip, kad žodžiai nesiskirtų nuo darbų, Claire įkvepia žmones mėgautis gardžiu vertingu maistu ir propaguoja daug pasitenkinimo teikiančią sveiką gyvenseną. Gydytoja ne tik vadovauja savo privačiai Indi Nature praktikai, bet ir skaito paskaitas Endeavour bei Paramount natūraliosios medicinos koledžuose. Daugiau informacijos apie Claire ir jos veiklą rasite apsilankę interneto svetainėje www.indinature.com.

Vertė Helga Gavėnait

ISBN: 9786094037689
Išleidimo metai: 215
Puslapiai: 384
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 7.60 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt