Kaip veikia MAINŲ KLUBAS?

MAINŲ KLUBAS nėra eilinis skelbimų portalas. Tai tarpinė stotelė daiktams, kurie ieško naujų namų. Virtuali portalo piniginė įgalina KEISTIS daiktais, net jei du žmonės tarpusavyje neturi konkrečių daiktų, kuriais norėtų keistis.

SVARBU! Tai mainų klubas, o ne pardavimų portalas. Čia perdavus daiktą kitam žmogui, papildyta virtuali piniginė skirta TIK kitiems daiktams įsigyti iš portalo, pinigai nėra pervedami į jūsų banko sąskaitą.

Įkeliate daiktą į Mainų Klubą.

Sulaukiate susidomėjusio ir išsiunčiate/perduodate prekę.

Pirkėjas patvirtina gavimą.

Į virtualią sąskaitą pervedami pinigai.

Pinigus galite išleisti portale kitoms siūlomoms prekėms įsigyti.

Kokie daiktai dalyvauja Mainų klube?

Visi, kurie nerado vietos jūsų namuose.

  • Nauji, įsigyti, galbūt gauti dovanų, bet taip ir nepritaikyti gyvenime ar buityje daiktai.
  • Naudoti, bet jau nebedžiuginantys, pakeisti kitais, tačiau vis dar galintys puikiai tarnauti kituose namuose.
  • Naudoti vertingi daiktai, kuriems reikia trupučio šilto prisilietimo ir atnaujinimo ar restauracijos.
  • Senelių rūsiuose rasti sendaikčiai, kurie galbūt gali sudominti kolekcionierius.

Mainų Klubo portale negali dalyvauti daiktai, kurie susiję su alkoholiu, tabaku (įskaitant elektronines cigaretes) bei azartiniais lošimais.

Kas paskatino kurti Mainų Klubą?

Keičiasi mūsų supratimas apie vartojiškumą, daiktų naudojimą ir jų perteklių. Todėl zero waste, dalinimosi, antro šanso suteikimo daiktams bei minimalizmo kultūra įgauna pagreitį mūsų visuomenėje. Ir tai yra SMAGU!

Vietoj to, kad išmestume visai gerus daiktus ar laikytume juos renkančius dulkes tik dėl jų vertės, nors jie visai nedžiugina, ieškome jiems naujų namų, o į savus priimame naujus reikalingus daiktus.

Šioje vietoje MAINAI yra puikus variantas, tačiau ar kada dalyvavote tiesioginiuose mainuose? Jei taip, tikriausiai žinote, jog dažniausiai išsimainote ne į tai ko norite, o į šokoladą, pakelį kavos ar geriausiu atveju moliūgą iš kaimo. Tačiau kam jums penkiolikta pakuotė šokolado tvarkantis namus – geriau vertingi ir naudingi daiktai.

Štai čia MAINUKLUBAS.LT bando išspręsti šią problemą, tarp mainų įterpdami virtualią valiutą, kuri neišeina už portalo ribų ir taip skatina mainus portale.

Jūs tvarkantis namus nusprendžiate, jog norite atsisveikinti su vaza, bet namams reikia kilimo. Paskelbiate vazos pardavimą. Pardavus vazą į savo virtualią Mainų klubo sąskaitą gaunate pinigus, kuriuos galite panaudoti norimo daikto Mainų klube įsigijimui.

Jei norite įsigyti parduodamą patikusį daiktą, tačiau neturite nieko pasiūlyti mainais – galite tiesiog papildyti savo sąskaitą portale reikiama suma.

Pinigų vaidmuo mainuose

Pinigai cirkuliuoja tik Mainų klubo viduje. Pardavę daiktą, gautą sumą galite išleisti tik kitam daiktui įsigyti. Pinigai ir jų balansas nėra pervedami į jūsų banko sąskaitą. Tai skatina mainus ir atbaido komercinius profilius, siekiančius tik parduoti ir taip skatinti vartotojiškumą.

Portalo viduje cirkuliuojanti valiutai taip pat nėra patraukli aferistams, kurie nori gauti ir pinigus, ir daiktus. Tad galite būti ramūs, jog Mainų klubas saugi erdvė dalintis. Pinigai į pardavėjo virtualią sąskaitą įplaukia tik tuomet, kai jūs gaunate prekę ir patvirtinate jos gavimą.

Kiek kainuoja dalyvauti Mainų Klube?

NIEKO! Dalyvavimas Mainų klube Jums nieko nekainuoja. Jums nereikia mokėti registracijos mokesčio, nereikia mokėti komisinių ar kitų mokesčių.

Naudingų mainų ir gerų įspūdžių!