Knygos pigiau

Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese

Ši knyga "Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese" yra atradimas visoms moterims, nesvarbu, kokio jos amžiaus, kurios nebenori būti vienos.
Ar norite artimiausiu laiku užmegzti laimingus santykius? Čia pateikiami penki paprasti, bet veiksmingi žingsniai į laimę.
Autoriai nuoširdžiai rodo jums, mieloji drauge, kaip jūs – nesvarbu, kokio amžiaus esate, kaip šiuo metu atrodote ir kiek uždirbate – galite rasti tinkamą savo gyvenimo partnerį.
Jus kankina įprasti klaidingi požiūriai į grožį ir erotinį patrauklumą, kurie veda tik į vienatvę. Jūs turite gauti mylimą, jums tinkamą partnerį. Su šioje knygoje "Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese" pasiūlytais penkiais lengvais žingsniais atverkite kelią Apvaizdai!
TURINYS
Pratarmė / 7
1 skyrius. Visų galimybės vienodos / 9
2 skyrius. Žalia šviesa pažinčiai / 25
3 skyrius. Vyras iš vidaus / 45
4 skyrius. Vyrai turi savo misiją / 59
5 skyrius. Nauja jūsų išvaizda / 73
6 skyrius. Damoms pirmenybė / 105
7 skyrius. Koks vyras yra tinkamas / 115
8 skyrius. Kur rasti tinkamą partnerį? / 121
Panaudotas šaltinis / 143
PRATARMĖ
Vienatvė aprašyta ne viename eilėraštyje ir apdainuota ne vienoje dainoje. Yra net muzikinis žanras, bliuzas, kuriuo išreiškiama vienatvė ir įvairiausios jos pasekmės. Žmogų išsekina ne pati vienatvė, o jos palydovai – depresija, beviltiškumas, nusiminimas, kurie sieloje palieka kur kas gilesnes žaizdas. Kas antras vyresnio amžiaus žmogus šiais nesaugiais, technika perkrautais laikais nuolat patenka į pabaisos Vienatvės nagus: jei gyvena be partnerio, jei neturi šalia žmogaus, kuris jį apgintų, arba jei nėra nieko, kuriuo turėtų rūpintis. Tačiau dabar nebėra pagrindo nuolankiai pasiduoti likimui, kadangi, naudodama čia pateikiamus dvasinius metodus, kiekviena moteris galės rasti mylimą sutuoktinį arba partnerį ir būti laiminga. Čia nesvarbu, kokio ji amžiaus ir kaip atrodo, arba kiek galimybių ji yra išbandžiusi.

ISBN: 9955604638
Išleidimo metai: 2007
Puslapiai: 141
Siunčiama LPexpress ir Omniva
Kaina: 3.00 €
Daugiau apie knygą: www.naudotosknygos.lt